Dodaj do ulubionych

Hedef RESORT Alanya

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.07, 11:15
Witajcie - już niedłygo - środa 23 maja wyjeżdzamy z Warszawy do hotelu Hedef
w Konakli k. Alanyi. W ubiegłym roku byliśmy w Orient Palace - było
ŚWIETNIE !!!
Jesteśmy fajnym i wesołym małżeństwem 40/35 z dwójką córek 14/7.
Może ktoś z Was będzie razem z nami w tym terminie ?
Pozdrawiamy i życzymy wszystkim udanego urlopu.
Iza i Piotr
Obserwuj wątek
      • Gość: Iza i Piotr Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.szczecin.mm.pl 20.05.07, 08:14
        Naturalnie Kasiu - w pierwszych dniach czerwca możesz liczyć na mój opis pobytu
        w hotelu Hedef resort. Agentka w biurze w którym kupowałem wycieczkę (była tam
        na imprezie promocyjnej, tuż po uruchomieniu hotelu w listopadzie 2006 r.)
        informowała mnie, że obiekt jest bardzo porównywalny z Orient Palace.
        Na + :
        - bliska plaża
        - bardzo dobry standart wyposażenia całego hotelu
        - świetne żarełko
        - animacje na wysokim poziomie dla dzieci i doraosłych.
        Na - :
        - stosunkowo mały basen,
        - 12 km do centrum Alanii.
        To teoria - po powrocie wszystko Ci opiszę ze szczegółami.
        Pozdrawiam,
        Piotr
        • Gość: Iza i Piotr Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.07, 11:37
          Witamy wszystkich - w szczególności przyszłych urlopowiczów Hedef Resort Hotel.
          Wróciliśmy z Hedef 30 maja. Wspaniały hotel, pełne All Inclusive, uroczy
          basen , bliska plaża, ładne i wygodne pokoje, żarełko jak wszystko tureckie -
          dość oryginalne. Fajne animacje na wesoło dla dzieci i dorosłych. W zasadzie
          nie ma róznic pomiędzy zdjęciami na stronie hotelu i w rzeczywistości. Super
          obiekt dla mam z dziecmi - jest bezpieczny brodzik, specjalne konkursy i owoce
          (choć tych nie za duzo - ale OK jest koniec maja). mam porównanie z Orient
          Palace w którym byliśmy w ubiegłym roku - uważam że Hedef jest praktyczniejszy
          i wygodniejszy. Na super plus - Hamam (łażnia turecka) i fajne towarzystwo. Na
          minus - 80 % Rosjan - ale mnie to nie przeszkadza.
          Pozdrawiam.
          • Gość: kkkk Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.chello.pl 02.06.07, 11:57
            Dziękuję za info, tak mało jest na temat tego hotelu.
            Małe pytanko, czy jest tam trochę miejsca, mam na myśli otoczenie hotelu,
            ponieważ na zdjęciach sprawia wrażenie,że dookoła są jakieś budynki (hotele) i
            jak plaża ?
            Jedziemy w lipcu z Triadą na 7+7 i na ten hotel zdecydowaliśmy się, ponieważ
            jest nowiutki. ew.jakie są ceny hammamu u H.
            dziękuję i pozdrawiam kasia
            • Gość: Iza i Piotr Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.szczecin.mm.pl 04.06.07, 18:04
              Witaj Kasiu,
              To prawda dookoła są inne hotele lecz raczej nie przeszkadzają. Raczej dodają
              uroku. Hammam jest na terenie hotelu i same poleżenie z pianą jest gratis.
              Masaż i inne zabiegi - targuj się - ok. 30 -50 Euro. Szczególnie ciekawy jest
              masaż tajski wykonywany przez dwie panie z Bali. SUPER - co prawda 60 Euro za
              60 min ale warto !
              Podeślij meila to prześlę Ci parę fotek. Hotel - moim zdaniem na duży plus!
              Pozdrawiam
              Piotr
              • slynet Re: Hedef RESORT Alanya 24.02.08, 11:12
                Hejka:)
                My się wybieramy 11.06:) i jeśli to nie problem-chętnie też przyjmę
                kilka fotek, bo po opiniach mamy troszkę mieszane uczucia, choć
                wymagający nie jesteśmy;)jakie wycieczki fakultatywne zaliczyłeś?
                które warto, a które lepiej odpuścić??

pozdrawiam
                sylwia
              • snajper710 Re: Hedef RESORT Alanya 22.05.08, 21:47
                Właśnie wróciliśmy z Hedefu .Hotel piękny ale nie przystosowany do dużej ilości
                gości więc najlepiej jechać tam nie w sezonie.Z tymi Ruskimi to prawda ale da
                się z nimi wytrzymać gorsi są Turcy którzy zjeżdżają tam na weekend wtedy się
                zaczyna .Pokoje ok jedzenie też takie że każdy znajdzie coś dla siebie tylko
                owoce wciąż te same.Ogólnie w skali do 6 dałbym 5 ale tylko i wyłącznie poza
                sezonem.pozdrawiam
          • gosinka99 Re: Hedef RESORT Alanya 09.07.07, 19:47
            Witam serdecznie!
            Wybieram się do Hedef Resort z córkami w sierpniu.Będę wdzięczna za garść
            praktycznych informacji na temat hotelu (jak najlepiej dogadać się z obsługą),
            okolicy i wycieczek (z jakim biurem i gdzie polecacie).
            Dziękuję z góry.
      • Gość: Martunia Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.121.225.195.static.bait.pl 20.06.07, 20:18
        Witam
        Godzinę temu wróciłam z Hedefu. Wydaje mi się że Izie i Piotrowi płacą za te
        dobre opinie. Może ich jeszcze tłumaczyć fakt że pojechali przed sezonem a ja
        wbiłam się w pełen sezon.
        Krótko mówiąć ten hotel to tragedia. Ale fakty. Na plus trzeba zaliczyć 2
        rzeczy: ładne pokoje (sprzątane codziennie, ręczniczki, sejf, klima itd) oraz
        przyjemny basen. I na tym plusów koniec.
        Minusy:
        Hotel jest zupełnie nieprzystosowany do nawału gości w sezonie. Nie udało nam
        się z mężem przez tydzień zająć leżaków przy basenie. Rosjanie wstają o 7 rano i
        je zajmują na cały dzień. Pozostaje plaża. Piach brudny ale piach nie żwir. Z
        leżakami i parasolami nie ma na szczęście problemów.Z plaży do morza nie ma jak
        wejść bo są kamienie. Sytuację ratuje pomost, z którego można do wody wejść i
        jest fajnie. Woda ok pod warunkiem że komuś torebki, pety, prezerwatywy i
        podpaski (to nie żart!)nie przeszkadzają. 2 dni przed naszym powrotem obsługa
        hotelu zabrała część leżaków i parasoli i ustawiła na pomoście - taka
        przyjemność kosztuje 5 dolarów za leżak od osoby. Efekt był taki że o leżaki i
        parasole też zrobiła się wojna.
        Najlepsze zostawiłam na koniec. Jedzenie. Śniadań się czepiać nie będę.
        Suróweczki, płatki, jajko sadzone, naleśniki (po te ostanie trzeba odstać w 30
        min kolejce za Rosjanami- przychodzą na stołówkę 30 min przed posiłkiem i
        zajmują kolejkę)Ale obiady i kolacje to jest dopiero to. Przez cały tydzień
        macie Państwo do wyboru: wątróbkę (podawana na obiad, kolację i jak nie zjecie
        to następnego dnia na obiad też się pojawi), kotlety mielone (obrzydliwe) i
        rybki (przed ich świeżością ostrzega sama rezydentka),pierś kurczaka(sól pieprz
        i na ruszt)I to wszystko proszę Państwa!!!!!!!Do tego oczywiście stały zestaw
        surówek, warzywa na ciepło zawsze te same. Tragedia. Syf w restauracji,
        zdobywanie sztućców przez kradzież z innego stolika, walka o stoliki. Koszmar i
        to za moje ciężkie pieniądze. Ponad połowa ludzi z turnusu wróciła do domu z
        rozstrojem żołądka (ja sama wzywałam tureckiego lekarza bo przez 5 dni nie
        mogłam sobie poradzić z biegunką)jestem na antybiotykach.
        Co do wyglądu samego hotelu- jak na zdjęciach. 2 budynki, basen, 1 rząd leżaków
        i ogrodzenie. Za ogrodzeniem gruz. Okolica raczej martwa i na wieczorne wypady
        we 2je nie ma gdzie się udać.
        Obsługa hotelu mówi tylko po rosyjsku. 99% gości to super bogaci
        Rosjanie.Animację dla dzieci tylko po rosyjsku.
        Jeśli już kupiliście wycieczkę to współczuję. Jeśli nie to stanowczo odradzam.
        Pozdrawiam
            • Gość: Martunia Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.crowley.pl 21.06.07, 09:15
              Może przed sezonem nie było tak zle. Mało gości, brak problemów z leżakami,
              mniejsze obłożenie restauracji i większa estetyka (bo w lepsze jedzenie nie
              wierzę).Żeby jednak sobie ten pobyt poratować polecam koniecznie łażnię
              turecką. Rafting też jest fajny (podają szaszłyki w trakcie spływu)Radzę
              koniecznie wyposażyć się w różne środki na biegunkę.
              Ja byłam jeszcze tydzień na objeździe po Syri I Turcji- REWELACJA więc i tak
              bilans wyjazdu mam na plus.
                • Gość: Martunia Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.crowley.pl 21.06.07, 13:54
                  Oba wyjścia organizowane przez Triadę. łażnia była po prostu tańsza niż
                  hotelowa (22 Euro a w Hedefie chcą 35)Laźnia jest dosłownie 3 kroki od hotelu i
                  na prawdę polecam.
                  Rafting też z Triady i choć był droższy niż z biur tureckich (35 eur) to w
                  cenie jest ubezpieczenie od wypadków a Turcy organizuja to taniej ale bez
                  ubezpieczenia. Co do samego raftingu to jest berdzo lajtowy- może z 5 bardziej
                  dynamicznych momentów było. Wg. mnie dzieci będa się dobrze bawić w dość
                  bezpiecznych warunkach. Każdy dostaje obowiązkowo zapinaną kamizelke i kask na
                  głowę.Nikt nie marudził.
        • Gość: agaj5 Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:10
          Witam
          Ja chciałam zapytac "Martunia" w jakich hotelach dotychczas bywała. Poniewaz
          jak na te wszystkie opinie- zarówno na wakacjach pl i portalu gazety- to jej
          jedynej opinie są tragiczne. Nieźle musiała sie namęczyc na tym wyjeździe. ja w
          tamtym roku byłam w Grecji- i 2 dni do wyjazdu okazało sie , że ludzie cały
          czas spali pod mokrymi ręcznikami ( przez dwa tygodnie-żeby wytrzymac upały) a
          jak sie później okazało nie potrafili włączyc klimy w pokoju.!!!!!!!!! I pewnie
          jak przyjechali to tez by napisali ze pokoje bez klimy i generalnie lipa!!!!
          Myslę, ze jak chcemy to się doczepimy nawet do temperatury ody w morzu.... jade
          tam 15 sieprpinia i mam nadzieję- że bedzie bardzo bardzo bardzo....fajnie.
          Głowa do góry dla wszystkich....
          • Gość: Martunia Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.crowley.pl 25.06.07, 15:31
            W listopadze byłam w Egipcie w Hurghadze w Hilton Long B.(4,5 gwiazdki).
            Wszystkim polecam ten hotel- REWELACJA!Zawsze wybieram dobre hotele a ten ze
            wszystkich był niestety najgorszy. Mimo wszystko mam nadzieję, że wasza
            percepcja będzie inna i bedziecie mieć udane wakacje. Pytacie na forum więc ja
            wyrażam swoje zdanie.
            Klima działa...Nikt z tym problemu nie miał:)
            Jak ktoś z Was wróci proszę o komentarze. Z mojego turnusu kilka reklamacji na
            ten hotel było.
            Pozdrawiam
            • Gość: Gabi Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.interq.pl 19.07.07, 22:29
              Witaj "Martunia"
              Wspominasz,że byłaś na objeździe Turcja+Syria, wybieram sie na taki z Triada
              22.08, mogę prosić o kila rad, sugestii, opinii?. Mile widziane wskazówki
              zakupowe w Syrii :). Zdecydowałam sie na opcje Traf 3* All, nie oczekuję wiec
              cudów ... ale ciekawa jestem Twojej opinii o objeździe.Z gory dziękuje i
              pozdrawiam
              • Gość: Martunia Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.crowley.pl 20.07.07, 11:55
                Z obiazdu byliśmy baaardzo zadowoleni.Co do części tureckiej...mozna ksiązke
                napisac, wspaniała Kapadocja (ja wykupiłam sobie dodatkowo lot balonem),Konia i
                zakon derwiszy..podziemne miasto Kajmakle, nie sposób to opisać.
                Co do Syrii: kraj biedny i nieturystyczny,bardzo bezpiecznie, nie musiałam
                nosić chustki na głowie- proszono mnie tylko o stosowny strój (polecam białe
                lniane spodnie i koszulke z rekawkami)KOniecznie weźcie silne filtry
                przeciwsłoneczne (min 30) i coś na głowę. Byłam w czerwcu i na pustyni
                syryjskiej upał dochodził do 55 stopni. Jeżeli chodzi o zakupy: Niestety nie
                bedziecie mieć zbyt duzo czasu na zakupy więc wykorzystujcie każda chwilę na
                postojach. Trzeba się mocno targować. Kupiłam sobie przepiękny obrus ręcznie
                haftowany.
                Rady praktyczne: nawet zębów w Syrii nie myje się kranówką. Tylko woda z
                butelki.Żadnych lodów nawet w papierkach itp.Macie 2 noclegi w Syrii: w
                Damaszku i w Aleppo. Szczególnie ten w Damaszku....mocno egzotyczny i zanim się
                połozycie spać trzeba kilka karaluchów ubić ale pościel czysta:)Taki miejscowy
                folklor:)
                Jedzonko na objeździe: poza pierwszym sniadaniem rewelacyjne. Szczególnie
                Syryjczycy mocno się starali i popisywali narodowymi specjałami. Na pobycie w
                Hedefie (jak pisałam wcześniej) żenada:(
                Towarzystwo: My byliśmy w czerwcu i poza nami (25 lat) cały autokar zajmowali
                ludzie starsi. Bardzo miło spędziliśmy z nimi czas:)Może u was bedzie więcej
                młodych.
                Pozdrawiam
        • Gość: xzc Re: Hedef RESORT Alanya IP: 217.153.224.* 20.07.07, 14:44
          Jedno pytanko, ponieważ istnieją dwa hotele o nazwach Hedef. Pierwszy 5* i drugi 4*
          Wydaje mi się że Iza i Piotr pisalo o tym 4*, który został niedawno otwarty, więc ich peany dotyczące hotelu w moim odczuciu traktują o innym hotelu niż Twoja opinia. I tak:
          www.wakacje.pl/hotele/turcja/hedef-rose-garden-spa-14400.html -> hotel nowootwarty 4*
          www.wakacje.pl/hotele/turcja/hotel-hedef-13388.html -> hotel 5*
          Teraz pytanie, w który hotelu byłaś, bo Iza i Piotr byli w hotelu HEDEF ROSE GARDEN SPA.
            • jerzy97 Re: Hedef RESORT Alanya 28.07.07, 22:51
              Byłem w hotelu Hedef i mam zupełnie inną opinię niż osoba podpisująca
              się "martunia".Hotel jest nowy,oddany pod koniec ubiegłego roku,więc nie widać
              w nim śladów jakiegokolwiek zużycia.Pokoje czyste i dobrze wyposażone.Jedynym
              mankamentem może być dla osób lubiących hotele nieduże kameralne, jego
              wielkość.Hotel jest wielki,składa się z ddwóch równoległych budynków
              połączonych łącznikiem.Przy hotelu ładny basen z oddzielnym brodzikiem dla
              dzieci.Jeśli chodzi o jedzenie to narzekać mogą na nie osoby,które wybierają
              się do krajów muzułmańskich nie znając zasad tam obowiązujących.Niech nikt nie
              liczy na schabowe,szyneczki i inne specjały z wieprzowiny.Tego po prostu nie ma
              co wcale nie znaczy,że jedzenie jest w małym wyborze.Wprost przeciwnie,wybór
              jest ogromny.Dla łasuchów istny raj.Torty,ciastka,desery,owoce,do koloru do
              wyboru.No i miejscowe alkohole serwowane bezpłatnie.Kłopoty żołądkowe mogą się
              pojawić z początku ze względu na inną florę bakteryjną,ale o tym można się
              dowiedzieć z przewodników.Jeśli chodzi o plażę to wybierając się w okolice
              Alanii trzeba wiedzieć,że plaż ze złotym piaskiem tam nie ma.Jest mały fragment
              piaszczystej plaży w samej Alanii.Ta która jest koło hotelu Hedef jest
              piaszczysto żwirowa o szarym zabarwieniu.Pewną niedogodnością jest przewaga
              Rosjan w hotelu i ich sposób bycia(nie wszystkich).Zainteresowanym mogę podać
              więcej szczegółów pod adresem:jerzylos69@wp.pl
              • Gość: hania Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.07, 08:25
                Witam
                Wreszcie jakaś pocieszająca opinia , jadę 15 sierpnia do tego hotelu i już
                zaczynałam się niepokioć. Napisz proszę czy dla dziecka potrzebne są buciki do
                wody na plaży , czy sejf jest bezpieczny i czy rzeczywiście żeby zająć leżaki
                przy basenie trzeba to robić o szóstej rano.
                Dziękuje za odpowiedź.
        • Gość: Zaniepokojony Re: Hedef RESORT Alanya IP: 217.197.79.* 07.08.07, 00:02
          Witam
          Ciekawe skąd ta dziwn opinia opinię nt. płacenia Izie i Piotrowi za
          ich wypowiedzi, bo Martusia wypowiada się
          bezinteresownie ????? "Krótko mówiąć ten hotel to tragedia. Ale
          fakty. Na plus trzeba zaliczyć 2
          > rzeczy: ładne pokoje (sprzątane codziennie, ręczniczki, sejf,
          klima itd) oraz
          > przyjemny basen. I na tym plusów koniec.
          > Minusy:
          > Hotel jest zupełnie nieprzystosowany do nawału gości w sezonie.
          Nie udało nam
          > się z mężem przez tydzień zająć leżaków przy basenie. Rosjanie
          wstają o 7 rano ...
          Oco chodzi??? Pytam. Martusiu Jedź do Hiszpani np. i tam pewnie nie
          do zniesienia dla Ciebie okażą się szwargoczący Niemcy czy głośni
          Anglicy.
          A może Martusia to jakaś zabłąkana pseudo-feministka i dlatego taka
          jej opinia. Pozdrawiam.
          • cybulka99 Re: Hedef RESORT Alanya 09.08.07, 23:47
            Pomocy, ratunku! Czytając zamieszczone opinie na temat hotelu
            Hedef*5, zaczęłam zastanawiać się na temat sensu wyjazdu na urlop z
            dziećmi w to miejsce. Bardzo proszę osoby, które wróciły z tego
            hotelu o rzeczowe opinie, bo chyba już do wyjazdu tj. 22 sierpnia
            nie zasnę przez zasiany niepokój.
            • Gość: agaj5 Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.07, 10:06
              Przestańcie ludzie panikowac.poczytaj trochę opini na wakacje pl
              napisz do ludzi, którzy sie zadeklarowali ze odpowiedzą na maile i
              sie na spokojnie wszystkiego dowiedz. nie ma absolutnie żadnej
              katastrofy ani tragedii. Wszyscy by chcieli byc traktowani jak
              królwa angielska- ale....bez przesady z tymi ządaniami. tak naprawde
              to jedna- mega negatywna opinia była od MARTUNI! Cała reszta pisze o
              jakis minusach ale chyba wszędzie sa minusy. WYLUZOWAC!!!!!!!!! ja
              też się wybieram z dwulatkiem - ale uważam że nastawienie jest
              rzeczą świętą! A jak sie pojedzie napuszonym- to napuszonym się
              wraca!
              Głowa do góry. Będzie dobrze i zycze więcej uśmiechu.
                      • Gość: wimata Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.08, 11:12
                        Byliśmy w tym hotelu w sierpniu zeszłego roku. Hotel nowy, ładnie
                        wyposazony, z duzym baenem i zjeżdżalniami, co było niewątpliwie
                        najwiekszą frajdą dla naszego 4-o latka. Było fajnie ale nie aż tak
                        zeby wrócic tam ponownie a to dlatego, że niedogoności niżej
                        wymienione zniosłam przez tydzień ale drugi chyba było by CiĘŻko.
                        ZAlety:
                        - bardzo czyste, miło i wygodnie urządzone pokoje, codziennie
                        sprzątane, bez zarzutów działająca klimatyzacja.
                        - wieczorem fajne animacje dla dzieci, w pózniejszych godzinach dla
                        dorosłych - super zorganizowane
                        - hotel duży przestronny, czysty
                        - typowe Greckie baby pieką super placki przy basenie w porze przed
                        obiadem - rewelacja!!!!
                        - + za basen ogromny, świetny aerobik przy basenie i super
                        zjeżdżalnie i tu chyba zacznę WADY:
                        - basen nie posiada opieki ratownika, przy 50 osobach (dzieciach) na
                        zjezdżalni i Rosyjskich dzieciach zostawionych bez opieki wpadającyh
                        na wszystkich i pyskujących o tragedię nie trudno.
                        Plaża niezagospodarowana, brudny żwir + sterta leżaków z polamanymi
                        parasolami, więc przyjemniej jest na basenie
                        - jedzenie na stołówce beznadziejne oprócz jajek i naleśników - o
                        które trzeba walczyć lub wystać się w gigantycznej kolejce nie warto
                        nic innego próbować . Rosjanie czekają przed stołówką pół godziny
                        przed jeje otwarciem i jak drzwi zostana otworzone grupa ok. 100
                        osób wbiega jak na wyprzedaż w Media Markt. Do tego stoliki
                        pozajmowane rzucanymi z pieter lub przez altane ręcznikami. My
                        znależliśmy na zdobycie pozywienia sposób ale na dłuższą metę
                        męczący, waliliśmy w głupa i podchodziliśmy bez stania w kolejce i
                        udawalismy, że nic nie rozumiemy.
                        Jesli ktoś trafi [pokój na wyższym piętrze niż 1 to także współczuję
                        w sierpniu na dworze było ok. 32-36 stopni a w windach ok. 50, ale
                        to nie wszsytko sa tak wolne, jakoś żle ustawione że na 4 pietro
                        można było spedzić w takiej małej zamknietej szklance opk. 10-15
                        min. - KOSZMAR!!!!
                        - O GODZINIE 9 O KTÓREJ ŚREDNIO NORMALNY POLAK POSIADAJĄCY DZIECI
                        JEST PO ŚNIADANIU I IDZIE NP. NA BASEN, MOŻE LICZYĆ NAJWYŻEJ NA
                        MIEJSCE NA TRAWNIKU POD BAREM BO rOSJANIE JUŻ WSZYSTKIE POZAJMOWALI
                        POZDRAWIAM

• Gość: basia Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.tktelekom.pl 21.04.08, 10:40
      witam serdecznie,
      byliście Państwo w zeszłym roku w Turcji w hotelu Hedef Resort,znalazłam taką
      informację na forum.Mam prośbę o jakieś informacje o tym hotelu i pobycie tam.Ja
      z mężem i z dwoma córkami wybieram się w sierpniu i troszkę mnie przeraziły
      komentarze o tym hotelu.Jeśli była by Pani tak miła i coś mi napisała o swoich
      wrażeniach na adres: basia7777@tlen.pl
      Z góry dziękuję i pozdrawiam
      • Gość: hohorka73 Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 20:49
        No witam! My też jedziemy w sierpniu do Turcji do hotelu hedef
        resort. Nie przejmujcie się . W zeszłym roku przeżywałam ten sam
        horror co teraz , wszyscy na forach pisali ,że wybrany przeze mnie
        hotel w Egipcie jest wstrętny, a ja przyjechałam bardzo
        zadowolona. Kiedy jedziecie, może sie spotkamy? My od 13-27
        sierpnia !!!!!!!!!!!!!
        pozdrawiam
        Honorata
          • Gość: Dominika Re: Hedef RESORT Alanya IP: *.telsat.wroc.pl 11.06.08, 23:12
            ny wróciliśmy 4 czerwca z Hadefu i polecamy, co prawda są pewne niedociągnięcia ale latam po całym świecie i w najlepszych Europejskich hotelach one też są.
            Ogólnie jest ok, choć my 6 dni byliśmy na wycieczkach poza hotelem.
            Jedzenie monotonne ale nie brakuje , alkoholu i napojów aż za dużo.
            Obsługa mówi po angielsku,rosyjsku i niemiecku spokojnie można się dogadać.
            Dużo rosjan ale da się przeżyć.
            Mają super Hammam , który gorąco polecam.
            Basen czysty z leżakami nie było problemu, pokoje sprzątane codziennie ale pobieżnie.
            Ogólnie jest ok:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka