tatar15 23.08.07, 13:16 Witam, Czy ktoś z Was wie czy ul. Twórcza (odchodzi od Juranda) ma szansę w niedalekiej przyszłości wyasfaltowana. Wiele inwestycji przy niej powstaje a dziury w tej gołej ziemii są okropne. Pozdrawiam, Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jogger007 Re: ULICA TWÓRCZA 24.08.07, 13:07 Przepraszam ale odpowiem ironicznie: to zależy co nazywasz "niedaleką przyszłością". Jeżeli horyzont 3-5 lat jest dla Ciebie już średniookresowy to obserując działania włodarzy dzielnicy na obszarze ZB nie spodziewałbym się niczego innego jak co najwyżej wyrównania spychaczem 2 x do roku. Pomaga to na kilkanaście dni. Odpowiedz Link
tatar15 Re: ULICA TWÓRCZA 24.08.07, 14:01 Nie mi ironizować ponieważ przy Twórczej mieszkam. Konieczna inwestycja w przeciągu 3-5 lat w dzisiejszych czasach to raczej długoterminowa perpektywa 0 i wcale nie optymistyczna. A ulica wygląda jak zaraz po wojnie i po silnym bombardowaniu. W tym roku pojawił się tam raz ciężki sprzęt (ale to nie był czolg tylko spychacz) i co nie co wyrównał. Wystrczyło na miesiąc. I dalej jest to samo. Jednym słowem tragedia. Pisma mieszkańców pozostają bez odzewu. Włodarze mają jak większość naszych ważnych spraw głęboko w ... nosie. Odpowiedz Link
jogger007 Re: ULICA TWÓRCZA 24.08.07, 15:41 "Pisma mieszkańców pozostają bez odzewu. Włodarze mają jak większość naszych ważnych spraw głęboko w ... nosie." No to jesteśmy w tej samej sytuacji tylko mieszkamy przy innych ulicach. Odpowiedz Link
bemola1 2015 30.08.07, 22:29 a przynajmniej tak mnie poinformowano jakies 2 lata temu. Nie wiem, czy sie plany zmienily, ale raczej nie... Odpowiedz Link
jogger007 Re: 2015 31.08.07, 11:39 No to macie przynajmniej wyznaczony konkretny termin. Inni nie mają nawet takiego "szczęścia". Odpowiedz Link
mk_2 Re: ULICA TWÓRCZA 31.08.07, 13:34 Jak miałam problem ze swoją ulicą kontaktowałam się w tej sprawie z Wydziałem Infrastruktury. Napisałam podanie, zebrałam podpisy mieszkańców, potem położyli mi pospółkę, a "destrukt" wpisali do planu. pozdrowienia Odpowiedz Link
mk_2 Re: ULICA TWÓRCZA 31.08.07, 13:55 A ponieważ destrukt nie jest moim marzeniem, odszukałam lidera ul.Tymotki, aby się dowiedzieć czegoś na temat udanych inicjatyw. Wymieniliśmy poglądy, kontakty i stwierdziliśmy, że istnieje potrzeba istnienia Partnerstwa Ulic Zielonej Białołęki, społeczności które będą się wymieniały doświadczeniami i działały. Hasło tego Partnerstwa "nie gadaj, tylko rób" Odpowiedz Link
jogger007 Re: ULICA TWÓRCZA 31.08.07, 14:33 Agnieszko, takie upojne kontakty i korespondencję z Urzędem to ja prowadzę od dobrych 2 lat. Zazwyczaj ja piszę nt. utwardzenia nawierzchni drogi + cała infrastruktura a w odpowiedzi dostaję pismo, że oświetlenia mojej ulicy nie ma w tegorocznym (zeszło-, 2 lata wstecz) planie inwestycyjnym (???!!! ktoś ma pomysł o co w tym chodzi). Ale odpukać coś chyba zaczęło się ruszać - kropla drąży kamień. Odpowiedz Link
mk_2 Re: ULICA TWÓRCZA 31.08.07, 17:15 Ja się jeszcze uśmiecham przez telefon To żart, oczywiście. Trzeba by było na spokojnie się nad tym zastanowić i przeanalizować. pozdrowienia Odpowiedz Link