Dodaj do ulubionych

ULICA TWÓRCZA

23.08.07, 13:16
Witam,
Czy ktoś z Was wie czy ul. Twórcza (odchodzi od Juranda) ma szansę w
niedalekiej przyszłości wyasfaltowana. Wiele inwestycji przy niej
powstaje a dziury w tej gołej ziemii są okropne.
Pozdrawiam,
Obserwuj wątek
    • jogger007 Re: ULICA TWÓRCZA 24.08.07, 13:07
      Przepraszam ale odpowiem ironicznie: to zależy co
      nazywasz "niedaleką przyszłością". Jeżeli horyzont 3-5 lat jest dla
      Ciebie już średniookresowy to obserując działania włodarzy dzielnicy
      na obszarze ZB nie spodziewałbym się niczego innego jak co najwyżej
      wyrównania spychaczem 2 x do roku. Pomaga to na kilkanaście dni.
      • tatar15 Re: ULICA TWÓRCZA 24.08.07, 14:01
        Nie mi ironizować ponieważ przy Twórczej mieszkam. Konieczna
        inwestycja w przeciągu 3-5 lat w dzisiejszych czasach to raczej
        długoterminowa perpektywa 0 i wcale nie optymistyczna. A ulica
        wygląda jak zaraz po wojnie i po silnym bombardowaniu. W tym roku
        pojawił się tam raz ciężki sprzęt (ale to nie był czolg tylko
        spychacz) i co nie co wyrównał. Wystrczyło na miesiąc. I dalej jest
        to samo. Jednym słowem tragedia. Pisma mieszkańców pozostają bez
        odzewu. Włodarze mają jak większość naszych ważnych spraw głęboko
        w ... nosie.
        • jogger007 Re: ULICA TWÓRCZA 24.08.07, 15:41
          "Pisma mieszkańców pozostają bez
          odzewu. Włodarze mają jak większość naszych ważnych spraw głęboko
          w ... nosie."
          No to jesteśmy w tej samej sytuacji tylko mieszkamy przy innych
          ulicach.
    • bemola1 2015 30.08.07, 22:29
      a przynajmniej tak mnie poinformowano jakies 2 lata temu. Nie wiem, czy sie
      plany zmienily, ale raczej nie...
      • jogger007 Re: 2015 31.08.07, 11:39
        No to macie przynajmniej wyznaczony konkretny termin. Inni nie mają
        nawet takiego "szczęścia".
    • mk_2 Re: ULICA TWÓRCZA 31.08.07, 13:34
      Jak miałam problem ze swoją ulicą kontaktowałam się w tej sprawie z
      Wydziałem Infrastruktury. Napisałam podanie, zebrałam podpisy
      mieszkańców, potem położyli mi pospółkę, a "destrukt" wpisali do
      planu.
      pozdrowienia
      • mk_2 Re: ULICA TWÓRCZA 31.08.07, 13:55
        A ponieważ destrukt nie jest moim marzeniem, odszukałam lidera
        ul.Tymotki, aby się dowiedzieć czegoś na temat udanych inicjatyw.
        Wymieniliśmy poglądy, kontakty i stwierdziliśmy, że istnieje
        potrzeba istnienia Partnerstwa Ulic Zielonej Białołęki, społeczności
        które będą się wymieniały doświadczeniami i działały. Hasło tego
        Partnerstwa "nie gadaj, tylko rób" smile
      • jogger007 Re: ULICA TWÓRCZA 31.08.07, 14:33
        Agnieszko, takie upojne kontakty i korespondencję z Urzędem to ja
        prowadzę od dobrych 2 lat. Zazwyczaj ja piszę nt. utwardzenia
        nawierzchni drogi + cała infrastruktura a w odpowiedzi dostaję
        pismo, że oświetlenia mojej ulicy nie ma w tegorocznym (zeszło-, 2
        lata wstecz) planie inwestycyjnym (???!!! ktoś ma pomysł o co w tym
        chodzi). Ale odpukać coś chyba zaczęło się ruszać - kropla drąży
        kamień.
        • mk_2 Re: ULICA TWÓRCZA 31.08.07, 17:15
          Ja się jeszcze uśmiecham przez telefon smile To żart, oczywiście.
          Trzeba by było na spokojnie się nad tym zastanowić i przeanalizować.
          pozdrowienia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka