Gość: MMM
IP: *.022.c69.petrotel.pl
24.08.10, 18:48
Witam,
Wiem, że kiedyś temat był poruszany ale nigdy nie podano żadnych namiarów.
Poza tym było to bardzo dawno temu.
- Ponoc jest P. Wanda na padlewskiego - może ma ktoś jakieś namiary na tę
Panią? Czy jest godna polecenia? Ewentualnie kogo polecacie?
- Czy ktoś korzystał z usług wróżek i czy to się sprawdziło?
Pozdrawiam