Dodaj do ulubionych

doktor Bodnar

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.07, 10:19
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia (pozytywne) w leczeniu nerwicy,
lęków u np. doktora Bodnara? A może polecacie kogoś innego?
Obserwuj wątek
    • Gość: mm Re: doktor Bodnar IP: *.254.c95.petrotel.pl 19.11.07, 13:29
      doktor Tołubiński, naprawdę super specjalista.Przyjmuje w każdy
      wtorek w nowatorze na Dworcowej, chyba od 16.
    • Gość: polka Re: doktor Bodnar IP: *.100.c76.petrotel.pl 21.11.07, 14:43
      witaj,mam doswiadczenie z leczenia u Bodnara, osobiscie nie polecam..chyba,ze
      masz ochote na tak dziwna terapie. Jest sexuologiem i polowe czasu pyta o rzeczy
      intymne zwiazku..moze pisze jakas prace na ten temat. Mi nie pomogl,szybko
      zrezygnowalam. Mozna sie przed lekarzem obnazyc ze skrytych mysli,ale bez
      przesady..niesmaczna terapia jak dla mnie
      • Gość: kama Re: doktor Bodnar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 13:28
        Dzięki dziewczyny za uwagi. Spróbuję u Tołubińskiego. A może ktoś
        ma jakieś pozytywne doświadczenia wyleczenia się z nerwicy lękowej?
        i u kogo?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka