Gość: kama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.07, 10:19 Czy ktoś ma jakieś doświadczenia (pozytywne) w leczeniu nerwicy, lęków u np. doktora Bodnara? A może polecacie kogoś innego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mm Re: doktor Bodnar IP: *.254.c95.petrotel.pl 19.11.07, 13:29 doktor Tołubiński, naprawdę super specjalista.Przyjmuje w każdy wtorek w nowatorze na Dworcowej, chyba od 16. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polka Re: doktor Bodnar IP: *.100.c76.petrotel.pl 21.11.07, 14:43 witaj,mam doswiadczenie z leczenia u Bodnara, osobiscie nie polecam..chyba,ze masz ochote na tak dziwna terapie. Jest sexuologiem i polowe czasu pyta o rzeczy intymne zwiazku..moze pisze jakas prace na ten temat. Mi nie pomogl,szybko zrezygnowalam. Mozna sie przed lekarzem obnazyc ze skrytych mysli,ale bez przesady..niesmaczna terapia jak dla mnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kama Re: doktor Bodnar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.07, 13:28 Dzięki dziewczyny za uwagi. Spróbuję u Tołubińskiego. A może ktoś ma jakieś pozytywne doświadczenia wyleczenia się z nerwicy lękowej? i u kogo? Odpowiedz Link Zgłoś