Gość: 3-tasia
IP: *.plock.mm.pl
04.04.08, 19:38
rozpoczęły sie zapisy dzieci do przedszkola. Mieszkam na Wolskiego wiec
chciałabym zapisać swoje dziecko do nr 15. Dziecko mojej przyjaciółki jest tam
w najstarszej grupie. przedszkole jest ładne, zadbane ma ładny ogródek a
dziecko jest zauroczone wręcz swoimi Paniami. Podobno bardzo trudno jest
dostać sie do tego przedszkola. Moja znajoma miała kiedyś dobre znajomości,
teraz niestety ich już nie ma więc nie może mi pomóc. Jakie macie
doświadczenia związane z dostaniem się dziecka na listy i co myślicie o tym
przedszkolu. Napiszcie proszę.
Re: przedszkole nr 15
wawk 04.04.08, 11:38 Odpowiedz
No to faktycznie masz problem. To od wielu lat jest przedszkole dla
"prominentów" to oczywiście przenośnia. Tam dostają sie tylko dzieci urzędników,
lekarzy, pracowników banków albo tych co mają znajomych którzy im to załatwią.
Pani Dyrektor przyjmuje tylko tych co mogą się "jej przydać" ewentualnie
potrafią się odwdzięczyć. Ja próbowałam 2 lata temu ale z braku miejsc dziecko
sie nie dostało, później byłam jeszcze 2 razy u Pani Dyrektor (nieprzystępna i
patrzy z pozycji stanowiska) i mimo, iż wiedziałam że odchodziły dzieci z
najmłodszej grupy to mnie nie przyjęła dziecka, nie miałam znajomości.
Więc jeśli Ci naprawdę zależy to szukaj kogoś kto Ci pomoże.