Dodaj do ulubionych

VOIP Pytanie a telefon Philips VOIP 433

07.02.10, 17:36
Witam, zaczynam interesować się technologią voip ale się jeszcze dobrze nie
znam. Mam pytanko czy ten telefon nadaję się pod voip?
allegro.pl/item911821944_telefon_philips_voip_433_gwarancja_faktura.html czy
tylko do skypa się nadaje i zwykłej linii?
Obserwuj wątek
    • Gość: Q Re: VOIP Pytanie a telefon Philips VOIP 433 IP: *.acn.waw.pl 14.04.10, 18:18
      NIE!!! Tylko do Windows Live Call!!! Tylko i wyłącznie dlatego można go kupić za
      15 zł.
      • Gość: lukasz240 z gmaila Re: VOIP Pytanie a telefon Philips VOIP 433 IP: *.189.223.138.skyware.pl 15.10.10, 12:07
        Gdzie to można kupić? W tej cenię biorę cały kontener!

        Przecież to można używać jako zwykły telefon. Na Allegro takie philipsy sprzedają się jak ciepłe bułeczki w cenie 60-100 zł - sam je kupuje do dalszej odsprzedaży

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka