09.04.10, 20:05
potrzebuje programu dzieki któremu bede mógł nagrywac własny głos przez
mikrofon i dodawac inne dzwieki w tle.... prosze o link...
Obserwuj wątek
    • robert_scislowski Re: Muzyka 12.04.10, 15:23
      RTFM

      www.sciagnij.pl/programy/p/Windows-Audio_i_MP3-Edycja_audio-Audacity/116
      • delfin171 Re: Muzyka 13.04.10, 10:27
        dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka