Dodaj do ulubionych

Cyber Crime

27.02.04, 14:56
Czy można oskarżyć kogoś lub pociągnąć go do jakiej kolwiek odpowiedzialnosci
za publikacje w internecie.Napisałem w portalu gazeta.pl watek o *****
niezawiera on żadnyh danyh osobowyh nikogo czy można zato mnie
ukarać.Niezawiera on nic obrazliwego nic poprostu tylko napisane moje
zdanie ????
CZY MOŻNA MNIE ZATO UKARAC ????????????????????????
Obserwuj wątek
    • Gość: fragi Re: Cyber Crime IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.04, 17:50
      Pisanie postów na forach dyskusyjnych nie jest czynem zabronionym.
      • Gość: ecetera Re: Cyber Crime IP: *.gorzow.mm.pl 27.02.04, 22:48
        masz racje ale wiesz som osoby krórym może sie dany post niespodobac muj sie
        niespodobal paru osobom wiedzom ze to ja ale niewymienilem nikogo z nazwiska a
        ni nic i chyba mi coś zrobiom w sensie oczywiscie konsekwencji anie zadnego
        modo bicia np mogom mnie usunąć ze szkoły czy to bendzie wtedy legalne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka