ecetera
27.02.04, 14:56
Czy można oskarżyć kogoś lub pociągnąć go do jakiej kolwiek odpowiedzialnosci
za publikacje w internecie.Napisałem w portalu gazeta.pl watek o *****
niezawiera on żadnyh danyh osobowyh nikogo czy można zato mnie
ukarać.Niezawiera on nic obrazliwego nic poprostu tylko napisane moje
zdanie ????
CZY MOŻNA MNIE ZATO UKARAC ????????????????????????