marek2704
29.06.10, 17:26
Acer Koszmar - to chyba lepsza nazwa dla niego. Zresztą co to za drapieżnik, skoro za 2000 zielonych wciskają klientom zaledwie i7 930 wraz z nvidią 470... No cóż - zapewne te 4 odrosty z boków wraz z farbką nieco kosztowały ;)