Dodaj do ulubionych

Predator nie da Ci szans

29.06.10, 17:26
Acer Koszmar - to chyba lepsza nazwa dla niego. Zresztą co to za drapieżnik, skoro za 2000 zielonych wciskają klientom zaledwie i7 930 wraz z nvidią 470... No cóż - zapewne te 4 odrosty z boków wraz z farbką nieco kosztowały ;)
Obserwuj wątek
    • dyspaszer Re: Predator nie da Ci szans 29.06.10, 22:50
      Heh. Tyle kasy a wrzucają GTX470 a płyta główna nie obsługuje nawet USB 3.0 ;)Ciekawe ile u nas będzie kosztował jak się pojawi? No i ciekawe też ile frajerów połasi się na "słitaśną" obudowę XD
    • kr88 Re: Predator nie da Ci szans 29.06.10, 23:00
      dyspaszer: połasi się tylu ilu na to stać, a ciebie widocznie nie stać :)
    • dyspaszer Re: Predator nie da Ci szans 30.06.10, 00:06
      Pewnie że mnie nie stać. Tak samo jak mnie nie stać na złoty kibel ;) W obydwu przypadkach problemem nie jest kasa a rozum ;)
    • wotjak Re: Predator nie da Ci szans 30.06.10, 00:37
      booosze - przeca ja to trzy lata temu juz w japonii widzialem, ale wy jestescie zacofani
    • zalobanarodowa Re: Predator nie da Ci szans 30.06.10, 02:33
      Liczy się tylko Riva TnT2!!!
    • drzorrz Re: Predator nie da Ci szans 30.06.10, 06:26
      A mi sie podoba...
    • kelderek Re: Predator nie da Ci szans 30.06.10, 06:51
      W tej cenie to powinno być USB3 w standardzie, dwa dyski 2TB w macierzy, i dwie karty graficzne. A gdzie jakiekolwiek hdmi ??
    • korcz81 Re: Predator nie da Ci szans 30.06.10, 08:33
      A po co wydawać taką kasę na sprzęt, na który coraz mniej gier jest wydawane :P
    • shaitis Re: Predator nie da Ci szans 30.06.10, 10:33
      hmm tak z ciekawosci zlozylem ten komputer w jedym ze sklepow internetowych - tych drozszych (bez obudowy)
      i wyszlo mi:

      6 155,00 zł brutto.
      to znaczy 1815 USD

      czyli bardzo nie przesadzaja z cena.

      pytanie tylko co mozna by zlozyc lepszego za te cene.
    • sz4rlej Re: Predator nie da Ci szans 30.06.10, 11:37
      za tę cenę:
      gtx 470 --> gtx 480/ R5970
      USB 3.0?
      Intel Core i7 930 -->Intel Core i7 980x Extreme Edition
      ram szybszy mógłby być...

      obudowa tandetna
    • lol76 Re: Predator nie da Ci szans 30.06.10, 12:23
      A ja mam xbox 360 (+ 69gb + dwa kontrolery i dwie gry), za ktory zaplacilem ?120 (hahahahaha) i gram na swoim 42 calowym tv i mam daleko gdzies te smieszne komputerki.
      Laptopa Acer (dualcore/4ram/500hd) kupilem za ?360 i sparwuje sie jak ta lala.
      Takie ceny w Polsce to jeszcze kosmos. za te same zabawki trzeba tam placic kupe kasy - Polska to jest dziwny kraj.

    • polakslowian Re: Predator nie da Ci szans 30.06.10, 13:35
      A ja gram na 4 letnim Core2Duo 2.13ghz z 2gb ram i ATI 4770, i prawie wszystko na maksa w rozd. 1600 x 1200 chodzi ;)

      Kiedy wiekszosc gier bede musial ominac lub grac na minimum w rozd. 800 x 600 to tylko wtedy bede kupowac nowego kompa. A to sie wstanie tylko kiedy nowe konsole wyjda czy dewelopery wreszcie przestana robic gry uzywajac Unreal Engine 3.
    • stoval Re: Predator nie da Ci szans 30.06.10, 17:45
      Dlaczego wszystkie firmy zakladaja ze gracz=wiesniak? Chocby mi ktos doplacil nie postawilbym takiego paskudztwa w moim domu. Pewnie jeszcze sie swieci wszystkimi kolorami teczy.
    • dj_sasek Re: Predator nie da Ci szans 03.07.10, 17:34
      Za drogo! Sam zlepię sobie dużo taniej, korzystając z aukcji allegro.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka