Gość: Gość IP: *.welnowiec.net 02.06.11, 18:18 e tam, guzik prawda. Aplikacja łączy się z numerem stacjonarnym i przekierowuje na skype (więc płacimy normalnie za połączenie) no i wcale nie ralizuje połączeń wideo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lol Re: Skype Lite IP: *.radom.vectranet.pl 15.06.12, 16:33 Skype nie jest bezpłatny - informacja na ten temat r ówniez po zainstalowaniu oprogramowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kangur Re: Skype Lite IP: *.180.51.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 14.10.13, 07:46 znacie jakąś wersje skypa na bada2.0 która na prawde kozysta z wiifi lub 3G Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pierre Re: Skype Lite IP: *.static.link.com.eg 12.02.14, 10:25 nie ma,wszystko to to kopanie sie z koniem.jedyna podpowiedz jesli zalezy Ci na skype drugi telefon z androidem ktory tez doprowadza czesto do szalenstwa ale chociaz jest skype Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viper7172 Re: Skype Lite IP: *.free.aero2.net.pl 16.02.14, 09:42 Mi nie idzie z kąta gadam za darmo Odpowiedz Link Zgłoś