02.11.11, 21:50
Od dłuzszego czasu nie kontaktowałam się z moim znajomym, tak około 3 miesięcy. Gdy weszłam w jego profil na gg ukazał mi się taki komunikat : ,, Dbamy o prywatność naszych użytkowników.
Dlatego też profil widoczny jest tylko jego znajomym. " Czy to oznacza że mnie wykasował z listy znajomych? Proszę o odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • 1u Re: gg 02.11.11, 21:57
      nie wiadomo ten cały serwis gg to wielka lipa :>:>
    • selljus Re: gg 03.11.11, 09:13
      Prawdopodobnie chodzi o to, że masz domyślnie ustawione, że tylko Twoi znajomi widzą Twoją aktywność na GG (np.: zmiana statusu).
    • trynus Re: gg 03.11.11, 09:57
      na to wyglada
    • Gość: Maxie Re: gg IP: *.230.159.60.speedy.net.pe 31.05.12, 15:38
      Film Kot w butach (2011) jest super! Polecam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka