net.mynia
02.11.11, 21:50
Od dłuzszego czasu nie kontaktowałam się z moim znajomym, tak około 3 miesięcy. Gdy weszłam w jego profil na gg ukazał mi się taki komunikat : ,, Dbamy o prywatność naszych użytkowników.
Dlatego też profil widoczny jest tylko jego znajomym. " Czy to oznacza że mnie wykasował z listy znajomych? Proszę o odpowiedź.