zapijaczony_ryj 25.11.13, 09:10 Wyskakuje przy próbie aktualizacji XP.z potwierdzona legalnością kopi. Nie mogę przez to zainstalować nowego Explolera. Moze ktos wie o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj