IP: *.katowice.pik-net.pl 07.10.04, 09:48
zauwazyłem ze niektore programy maja obok nazwy słowo "retail" - co to
oznacza? czy to lepiej czy gorzej dla sciągającego/uzytkownika?
Obserwuj wątek
    • user0001 Re: retail 07.10.04, 10:09
      Różnica jest chyba w licencjach.

      Retailer to po angielsku sprzedawca (ten który sprzedaje użytkownikowi
      końcowemu). A więc wersja retail jest to wersja do sprzedaży użytkownikowi
      końcowemu. (w odróżnieniu od wersji OEM sprzedawanej producentom sprzętu)
      • Gość: ktos Re: retail IP: *.katowice.pik-net.pl 07.10.04, 10:37
        dzieki :) ale dalej nie wiem... mając do wyboru plki bez dodoatko w nazwie, ten
        sam plik z OEM i z retail to posegreguj prosze od najkorzystniejszej wersji dla
        wymagającego uzytkownika do najmniej...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka