Gość: ktos IP: *.katowice.pik-net.pl 07.10.04, 09:48 zauwazyłem ze niektore programy maja obok nazwy słowo "retail" - co to oznacza? czy to lepiej czy gorzej dla sciągającego/uzytkownika? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
user0001 Re: retail 07.10.04, 10:09 Różnica jest chyba w licencjach. Retailer to po angielsku sprzedawca (ten który sprzedaje użytkownikowi końcowemu). A więc wersja retail jest to wersja do sprzedaży użytkownikowi końcowemu. (w odróżnieniu od wersji OEM sprzedawanej producentom sprzętu) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos Re: retail IP: *.katowice.pik-net.pl 07.10.04, 10:37 dzieki :) ale dalej nie wiem... mając do wyboru plki bez dodoatko w nazwie, ten sam plik z OEM i z retail to posegreguj prosze od najkorzystniejszej wersji dla wymagającego uzytkownika do najmniej... Odpowiedz Link Zgłoś