Gość: Juzek
IP: 195.205.21.*
12.10.04, 14:15
Witam
Czy orientuje sie ktos nad jakims alternatywnym polaczeniem
zamiast FR. Dla niewielkich przeplywnosci np. 128kbps ale
zapewniajace gwarancje ze nie spadnie ponizej pewnej granicy.
/moze ATM? A wlasciwie czym sie to rozni?