Gość: pak i pok
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.10.04, 13:16
mam do wysłania mnóstwo emaili do różnych odbiorców ale email jest ten sam,
mam ich adresy na płycie i mam pytanko czy można jakoś je eksportować do
OUTLOOKa żeby nie wpisywać ich ręcznie ?? i czy można później do wielu
adresatów wysłać takiego emaila ??