Gość: Anakeen
IP: *.sn.pl
14.03.05, 14:29
W sumie nie wiem czy w domrym miejscu pisze.. ale moze jakis zapaleniec gier
rpg sie znajdzie. Ruszylismy polski serwer gry mmorpg Daimonin i kazdy jest
mile widziany. Wystarczy zajrzec na: www.spoonman.eu.org/ mamy swoje
forum, swoj swiat itp... Zadnych wodotryskow, ale klimat jest ciekawy :)
Zapraszam.