patrykkaminiecki2 19.02.06, 15:52 Witam, nie moge uruchomic programu Avasta. Co sie stalo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ehhh Re: Avast IP: *.acn.waw.pl 19.02.06, 16:26 Jakie pytanie taka odpowiedz: a) Jeszcze go nie zainstalowales b) Jest juz uruchomiony ale go nie widzisz c) Probujesz go uruchomic poleceniem "Quit" Odpowiedz Link Zgłoś
neder Re: Avast 19.02.06, 16:29 > c) Probujesz go uruchomic poleceniem "Quit" ;D a do autora -> nie zakładaj kilku takich samych wątków. Jak ktoś będzie wiedział to odpowie Ci w jednym. A tak będzie zamieszanie. Cierpliwości... Próbowałeś go przeinstalować? No i przede wszystkim nastepnym razem pisz proszę dokładniej co znaczy 'nie moge uruchomić'? Może próbujesz telepatycznie? napisz co się dzieje, i czego dokłądnie nie możesz uruchmić (czy uruchamiasz z ikony w tray'u czy jak?) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patryk Re: Avast IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 17:27 A wiec: obojetnie czy uruchamiam avasta telepatycznie ,z ikony, czy z tayu to nie widac go a jest pokazany w procesach. Jak go proboje wlaczyc to pokazuje mi sie klepsydra i to koniec. W trayu jest caly czas. Rozumiecie juz czy dokladniej wytlumaczyc? Odpowiedz Link Zgłoś
neder Re: Avast 19.02.06, 17:37 tak 'misiu' rozumiemy ;P a co z przeinstalowaniem? próbowałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ................. Re: Avast IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 17:49 Tez sam problem wystepuje w PowerGG, ktorego przeinstalowanie nie pomaga! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ehhh Re: Avast IP: *.acn.waw.pl 19.02.06, 20:34 W takim razie profilaktycznie wyslij log na forum wirusy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patryk... Re: Avast IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 10:40 Wyslalem i niby oki a Avast sie nie wyswietla Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ehhh Re: Avast IP: *.acn.waw.pl 20.02.06, 11:26 A w ogole dziala jakas pozycja z tego menu w trayu? Odpowiedz Link Zgłoś