19.02.06, 15:52
Witam, nie moge uruchomic programu Avasta. Co sie stalo?
Obserwuj wątek
    • Gość: Ehhh Re: Avast IP: *.acn.waw.pl 19.02.06, 16:26
      Jakie pytanie taka odpowiedz:

      a) Jeszcze go nie zainstalowales
      b) Jest juz uruchomiony ale go nie widzisz
      c) Probujesz go uruchomic poleceniem "Quit"
      • neder Re: Avast 19.02.06, 16:29
        > c) Probujesz go uruchomic poleceniem "Quit"

        ;D


        a do autora -> nie zakładaj kilku takich samych wątków. Jak ktoś będzie wiedział
        to odpowie Ci w jednym. A tak będzie zamieszanie. Cierpliwości...

        Próbowałeś go przeinstalować? No i przede wszystkim nastepnym razem pisz proszę
        dokładniej co znaczy 'nie moge uruchomić'? Może próbujesz telepatycznie? napisz
        co się dzieje, i czego dokłądnie nie możesz uruchmić (czy uruchamiasz z ikony w
        tray'u czy jak?)

        pzdr
        • Gość: patryk Re: Avast IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 17:27
          A wiec: obojetnie czy uruchamiam avasta telepatycznie ,z ikony, czy z tayu to
          nie widac go a jest pokazany w procesach. Jak go proboje wlaczyc to pokazuje mi
          sie klepsydra i to koniec. W trayu jest caly czas. Rozumiecie juz czy
          dokladniej wytlumaczyc?
          • neder Re: Avast 19.02.06, 17:37
            tak 'misiu' rozumiemy ;P a co z przeinstalowaniem? próbowałeś?
            • Gość: ................. Re: Avast IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 17:49
              Tez sam problem wystepuje w PowerGG, ktorego przeinstalowanie nie pomaga!
          • Gość: Ehhh Re: Avast IP: *.acn.waw.pl 19.02.06, 20:34
            W takim razie profilaktycznie wyslij log na forum wirusy.
            • Gość: Patryk... Re: Avast IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 10:40
              Wyslalem i niby oki a Avast sie nie wyswietla
              • Gość: Ehhh Re: Avast IP: *.acn.waw.pl 20.02.06, 11:26
                A w ogole dziala jakas pozycja z tego menu w trayu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka