Dodaj do ulubionych

Avast Home

15.03.06, 17:06
Czy w Avascie jest mozliwos ustawienia zeby Avast informowal mnie o polaczeniu wychodzacym i przychodzacym i dawal mmozliwosc blokady jakiegos programu? Nie chce aby wszystki programy zainstalowane na kompie laczyly sie z netem bez mojej widzy :)
Obserwuj wątek
    • r0ger Re: Avast Home 15.03.06, 17:15
      Avast to antywirus a nie firewall. Zainstaluj Zone Alarm lub Kerio i blokuj do woli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka