pabloo_86
15.03.06, 17:06
Czy w Avascie jest mozliwos ustawienia zeby Avast informowal mnie o polaczeniu wychodzacym i przychodzacym i dawal mmozliwosc blokady jakiegos programu? Nie chce aby wszystki programy zainstalowane na kompie laczyly sie z netem bez mojej widzy :)