Dodaj do ulubionych

do !!!!****PEGASUS****!!!!!!

IP: *.acn.pl 25.04.03, 20:26
Pegazie, wszystko zrobiłam, włącznie ze sprawdzeniem w zakładce
zaawansowanej, tak jak napisałeś. Nic to nie dało .wysyłać można
Obserwuj wątek
    • Gość: guciog Re: do !!!!****PEGASUS****!!!!!! IP: *.pl / 192.168.1.* 25.04.03, 23:55
      Moje przezycia mowia ze nie ma rady - jak ze strony nie mozna sciagnac to
      kaplica. Zapewne chwilowa przerwa w dzialaniu :)Niestety to czarne strony
      darmowych kont.
      Pzdr. nie zalamuj sie :)
    • Gość: pegasus Re: do !!!!****PEGASUS****!!!!!! IP: *.ci.uw.edu.pl 26.04.03, 03:19
      Czasem problemy wynikają z winy serwera, a niestety
      Onetowi zdarzają się wyjątkowo często.
      Wtedy po prostu trzeba odczekac, aż serwisanci onetu
      usuną problem.
      Spróbuj sie zalogowac przez www, być może dostaniesz
      wiecej informacji (jakiś komunikat o awarii czy cóś).
      Ewentualnie załóż konto gdzie indziej i pisz do onetowego
      admina.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka