Gość: głąb_komp IP: *.acn.pl 25.04.03, 20:26 Pegazie, wszystko zrobiłam, włącznie ze sprawdzeniem w zakładce zaawansowanej, tak jak napisałeś. Nic to nie dało .wysyłać można Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: guciog Re: do !!!!****PEGASUS****!!!!!! IP: *.pl / 192.168.1.* 25.04.03, 23:55 Moje przezycia mowia ze nie ma rady - jak ze strony nie mozna sciagnac to kaplica. Zapewne chwilowa przerwa w dzialaniu :)Niestety to czarne strony darmowych kont. Pzdr. nie zalamuj sie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pegasus Re: do !!!!****PEGASUS****!!!!!! IP: *.ci.uw.edu.pl 26.04.03, 03:19 Czasem problemy wynikają z winy serwera, a niestety Onetowi zdarzają się wyjątkowo często. Wtedy po prostu trzeba odczekac, aż serwisanci onetu usuną problem. Spróbuj sie zalogowac przez www, być może dostaniesz wiecej informacji (jakiś komunikat o awarii czy cóś). Ewentualnie załóż konto gdzie indziej i pisz do onetowego admina. Odpowiedz Link Zgłoś