09.02.08, 11:50
Jak dzwonię ze skype na rozmowy płatne co chwilę przerywa sie połączenie.Jest
to bardzo denerwujące, gdyż oprócz tego ,że płacę za rozmowę każda inicjacja
rozmowy tez kosztuje.Najczęściej po 3-4 minutach następuje przerwanie rozmowy.
Zastanawiam się czy to nie wina mojego komputera?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka