qwerty88
04.12.08, 10:10
Nie znam sie na sieciach ani urzadzeniach z nimi zwiazanych wiec
powiem ogolnikowo (pisze z pracy):
Zaszla koniecznosc zastosowania u mnie w domu AccessPointa.
Wczesniej mialem na radiowce + kabel z modemu do PC taryfe DL 512
kbps oraz UL 256 kbps.
Zalozenie AccessPointa polaczono ze zmiana taryfy na 2x szybsza
czyli DL 1024 kbps i UL 512 kbps.
Tyle ze ja tej zmiany predkosci wcale nie odczuwam! Wysylanie kilu
MB poczty trwa wciaz koszmarnie dlugo. Wykonalem kilkadziesiat
testow na roznych stronach testujacych i o ile UL wahal sie pomiedzy
200 a 400 kbps o tyle DL pomiedzy 500 a 800 kbps z tego wartosci
przekraczajace 600 kbps osiagal w 10% polaczen.
Zanim zadam glupie pytanko mojmu adminowi prosze o komentarz czy to
moze byc z winy AccessPointa?
Niestety nie moge nawet podejrzec ustawien bo do tego celu trzeba
sie laczyc z jakas strona a to wymaga nieznanego mi hasla.
Pozdrawiam.