Dodaj do ulubionych

Nokia 5310 XpressMusic - test

IP: *.11.radom.pilicka.pl 05.03.09, 11:38
Autor bzdury pisze! Nokia 5310 wcale nie ma mini-jacka, ale
normalnego 3,5mm, dzięki czemu można podłączyć np. głośniki komputerowe lub
bardzo dobre słuchawki przeznaczone wcześniej dla komputerów. Daje to
niesamowite możliwości i czyni ten telefon jeszcze lepszym.
Następnym razem radzę się lepiej przyjrzeć temu, co mamy w rękach :)
Obserwuj wątek
    • michal.mlynarczyk Re: Nokia 5310 XpressMusic - test 05.03.09, 12:04
      Mini-jack to właśnie złącze 3,5 mm pl.wikipedia.org/wiki/Jack_(wtyczka)
      • Gość: walkman Re: Nokia 5310 XpressMusic - test IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.09, 13:37
        prawda. January ma racje a Dusia blefuje.
      • Gość: Kajtuś Re: Nokia 5310 XpressMusic - test IP: *.11.radom.pilicka.pl 09.03.09, 08:37
        A to wybaczcie, przepraszam autora artykułu, pomyliłem mini-jacka z
        micro-jackiem :/ Mea culpa.
    • Gość: anonim Re: Nokia 5310 XpressMusic - test IP: *.oswiecim.vectranet.pl 20.05.09, 20:27
      ma mini-jacka... mini-jack -> 3,5mm

      micro-jack -> 2,5mm

      normalny to bodajże 5,5... taki duży, często przy zestawach kina domowego był
      używany...
    • Gość: levy52 Re: Nokia 5310 XpressMusic - test IP: *.CNet.Gawex.PL 17.07.09, 13:53
      Mini Jack to własnie 3.5 mm.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka