Gość: Kajtuś
IP: *.11.radom.pilicka.pl
05.03.09, 11:38
Autor bzdury pisze! Nokia 5310 wcale nie ma mini-jacka, ale
normalnego 3,5mm, dzięki czemu można podłączyć np. głośniki komputerowe lub
bardzo dobre słuchawki przeznaczone wcześniej dla komputerów. Daje to
niesamowite możliwości i czyni ten telefon jeszcze lepszym.
Następnym razem radzę się lepiej przyjrzeć temu, co mamy w rękach :)