Dodaj do ulubionych

Full HD 3D od LG

31.05.09, 22:52
Bardzo dobrze że LG postanowiło stworzyć taki monitor. Ich zwykłe panele są
dobrej jakości i zapewne taki też będzie 3D.
Obserwuj wątek
    • Gość: Aldo Raine Full HD 3D od LG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.09, 04:09
      premiera takiego monitora LG nie powinna nikogo dziwić... bo
      ostatnio LG Display przedstawia wiele nowych wyślietalaczy o co raz
      to lepszych parametrach.
      Co więcej niedługo pewnie zobaczymy co wyjdzie ze wspólnych prac LG
      i Samsunga nad OLED

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka