nika-2010 27.08.10, 19:16 Witam urządzamy piknik dla dzieci i młodzieży na zakonczenia lata,bedzie o bezpieczenstwie na ulicy prowadzone przez policje ,bedzie pokaz robienia bizutari, grill, moze ktos mi jeszcze cos podpowie czekam na propozycje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: babeczka81 Re: PIKNIK IP: *.plock.mm.pl 27.08.10, 19:29 pogadanka o bezpiecznym sexie, obowiązkowo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dase Re: PIKNIK IP: *.136.c67.petrotel.pl 27.08.10, 23:32 A co to za piknik? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanka Re: PIKNIK IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.09.10, 18:23 Proponuę żeby gość babeczka wygłosiła pogadankę na temat bezpiecznego sexu. Odpowiedz Link Zgłoś