27.08.10, 19:16
Witam urządzamy piknik dla dzieci i młodzieży na zakonczenia
lata,bedzie o bezpieczenstwie na ulicy prowadzone przez policje ,bedzie
pokaz robienia bizutari, grill, moze ktos mi jeszcze cos podpowie
czekam na propozycje.
Obserwuj wątek
    • Gość: babeczka81 Re: PIKNIK IP: *.plock.mm.pl 27.08.10, 19:29
      pogadanka o bezpiecznym sexie, obowiązkowo!
    • Gość: dase Re: PIKNIK IP: *.136.c67.petrotel.pl 27.08.10, 23:32
      A co to za piknik?
    • Gość: fanka Re: PIKNIK IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.09.10, 18:23
      Proponuę żeby gość babeczka wygłosiła pogadankę na temat bezpiecznego sexu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka