14.08.15, 11:56
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
  • wojtekt4 Re: jak przygotowac dobry sklep? 14.08.15, 12:52
   Najlepiej zdecydować się na współpracę z agencją marketingową, która będzie pozycjonować Twoją stronę, oczywiście nie każda firma się sprawdzi, więc trzeba pamiętać, żeby wcześniej prześledzić opinie poprzednich klientów. Według mnie warto przetestować także platformę typu serwersms.pl za pośrednictwem, której można wysyłać wiadomości SMS z powiadomieniami o statusie transakcji.
   • supremumseo Re: jak przygotowac dobry sklep? 18.08.15, 13:13
    Owszem, przejrzystość i funkcjonalność to ważne elementy designu strony, ale jest parę innych czynników o których warto pamiętać już w fazie projektu. Przede wszystkim strona nie może być we flashu, bo wtedy jest praktycznie niepozycjonowalna :) rzadko takie strony się zdarzają, ale warto o tym przypominać. Linki między stronami w Twoim sklepie niewiele Ci dadzą jeśli chodzi o wybicie się w wyszukiwarce - bardziej chodzi o linki na innych stronach, najlepiej takich, do których Google ma zaufanie. Warto też zadbać o niepowtarzalne treści na stronie, a także zarezerwować miejsce na bloga - może przyciągnąć na Twoją stronę klientów, a także bardzo pomaga w procesie samego pozycjonowania.
  • americanah Re: jak przygotowac dobry sklep? 19.08.15, 10:33
   zacznij od oprogramowania. Naprawdę warto zacząć od takich "wnętrzności" sklepu, bo to później wychodzi w użytkowaniu :) nie wiem, co to za sklep, ale może poszukaj w fachowej prasie jakichś rankingów, zestawień... tu jest coś takiego alterweb.pl/-oprogramowanie-dla-sklepu-internetowego-trudny-wybor może się przyda :) powodzenia, trzymam kciuki :)
    • supremumseo Re: jak przygotowac dobry sklep? 19.08.15, 15:46
     W tym momencie Google nie aktualizuje już PageRank, więc jest on bez większego znaczenia. Najlepiej, gdyby strona posiadała linki na stronach wysokiej jakości (unikalny content, wiele linków zewnętrznych), a do tego o podobnej tematyce, idealna sytuacja to taka, gdy linki te pojawiają się naturalnie, ale można też tę naturalność umiejętnie ?zasymulować?. Algorytm jednak nieustannie się zmienia, warto sprawdzać co jakiś czas, czy nie ma jakichś większych zmian w tym zakresie.
  • lenaiwanowicz Re: jak przygotowac dobry sklep? 20.08.15, 10:02
   przede wszystkim nie olewaj tytułów i wszelkich opisów produktów, tekstów na stronach, to słowa pozycjonują stronę, więc musisz je mieć na swojej. Jeżeli masz "polot" pisarski to sam pisz, jeżeli nie to koniecznie już zleć to komuś żebyś miał na czas - i pamiętam że opisy produktów nie powinny być takie same, należy je różnicować
  • malwinasiudym Re: jak przygotowac dobry sklep? 25.08.15, 15:18
   Mówisz o pozycjonowaniu. Skuteczny jest content marketing, na pewno nie licz, że jakaś firma pozycjonująca sprawi, że za 200 zł miesięcznie będziesz w top 10 w google. Pojawiaj się na blogach, forach, serwisach tematycznych, niech o Tobie piszą jak najwięcej.
  • jakubabsyntpr content GAPS - nowe rozwiązanie w strategii stron 04.11.15, 13:15
   o pozycjonowaniu napisano już wiele bajek, jednak tak naprawdę warto zastanowić się nad tym już w momencie tworzenia samej architektury serwisu. Zaoszczędzisz sobie dużo pieniędzy korzystając z techniki "content gaps", którą z powodzeniem wdrażamy dla naszych klientów. W skrócie:
   1. Dobrze zaplanuj frazy już na początku swojego biznesu (korzystając chociażby z narzędzia google adWords - planer słów)
   2. Sprawdź jaka jest dla nich konkurencja (wpisz je w google :)
   3. Podziel pod względem liczby wyszukań
   4. Określ, które tak naprawdę jesteś w stanie pozycjonować (umieszczenie każdej frazy w top10 to bajka - nie wierz w to)
   5. Zaplanuj swoją nową stronę www pod względem nagłówków i treści (uwzględniając wcześniejsze frazy)
   6. Zoptymalizuj
   i można by jeszcze sporo napisać...
   Pozdrawiam,
   Jakub
   Współwłaściciel/ Strateg Digital
   absyntpr.pl/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka