17.07.09, 13:00
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Obserwuj wątek
    • pluteq Re: Na co Jest popyt w sklepach internetowych[?] 19.08.09, 14:29
      marajka777 napisała:

      > Witam =)
      > Prosze o wypowiadanie sie osob , ktore maja juz swoje sklepy internetowe. W
      > jaka branze zainwestowaliscie i co sie najlepiej sprzedaje. Beda to dla mnie
      > bardzo przydatne informacje.

      Raczej zastanów się (bo nikt Ci tego nie powie):
      - do jakich towarów masz dostęp (hurtownie, producenci)

      - jakie będziesz mieć marże (ceny konkurencji)

      - ile kosztuje zaopatrzenie (czy masz możliwość dostawy Just In Time, jaki jest koszt i minimum logistyczne, ile musisz mieć zęby się zatowarować)

      - jakie jest ryzyko - wahania kursów, sezonowe, przeterminowanie towaru

      - czy towar jest sprzedawalny w sieci (może warto zrobić małą ankietę - benzyny w sieci raczej nikt nie kupi ;) )

      - jak silna jest branża (koszty e-marketingu, stworzenia wizerunku, itd)

      Wrzuć to sobie do arkusza, postaraj oszacować wielkosć sprzedaży (na podstawie raportów, sprzedazy w serwisach, innych sklepach itd) i zobacz ile wychodzi miesięcznie :)
      • liban Re: Na co Jest popyt w sklepach internetowych[?] 27.03.10, 22:49
        zobacz tu eksploduj.pl
    • kompman_54 Re: Na co Jest popyt w sklepach internetowych[?] 28.03.10, 20:07
      Sprzęt do jeździectwa - konie - nisza polecam
      Sprzęt do golfa - nisza polecam
      Sprzęt alpinistyczny ( narty, alpinistyka , kurtki , namioty itd.) nisza polecam

      Perfumy - tak średnio
      Moda - tak średnio
      komputery i RTV - przeludniona branża - duża konkurencja ( ale jak się uprzeć to
      też da się zarobić i to bardzo dużo. Oczywiście trzeba też sporo zainwestować.

      Meble - tak średnio chodliwe ale są klienci , którzy nie narzekają.
      erotyka - nadal mimo wszystko chodliwa branża - polecam.


      Oczywiście piszę na podstawie doświadczenia swojego i klientów, którzy zamawiali
      u nas sklepy internetowe.

      Jeśli koś z wasz szuka doradztwa w tym zakresie zapraszam do nas do Torunia .
      Nasza firma tworzy i pozycjonuje e-sklpey - Zapraszam na www.alfakomp.pl e-mail
      biruo@alfakomp.pl






    • rovika_net elektronika 29.07.10, 23:11
      Import elektroniki z Chinami się opłaca. Nie wszędzie ceny importu hurtem są jawne ale można się zorientować chociażby na tym portalu www.chinabuye.com/
      • marjola666 Re: elektronika 21.10.10, 14:36
        Są sklepy i SKLEPY internetowe. Ostatnio trafiłam na fantastyczny sklep www.jmbnet.pl - świetna obsługa, błyskawiczna realizacja zamówienia i porady za friko. Zrobiłam też zakupy w pewnej drogerii internetowej, o której z ludzkiej życzliwości nie wspomnę. :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka