marajka777 17.07.09, 13:00 Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum . Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pluteq Re: Na co Jest popyt w sklepach internetowych[?] 19.08.09, 14:29 marajka777 napisała: > Witam =) > Prosze o wypowiadanie sie osob , ktore maja juz swoje sklepy internetowe. W > jaka branze zainwestowaliscie i co sie najlepiej sprzedaje. Beda to dla mnie > bardzo przydatne informacje. Raczej zastanów się (bo nikt Ci tego nie powie): - do jakich towarów masz dostęp (hurtownie, producenci) - jakie będziesz mieć marże (ceny konkurencji) - ile kosztuje zaopatrzenie (czy masz możliwość dostawy Just In Time, jaki jest koszt i minimum logistyczne, ile musisz mieć zęby się zatowarować) - jakie jest ryzyko - wahania kursów, sezonowe, przeterminowanie towaru - czy towar jest sprzedawalny w sieci (może warto zrobić małą ankietę - benzyny w sieci raczej nikt nie kupi ;) ) - jak silna jest branża (koszty e-marketingu, stworzenia wizerunku, itd) Wrzuć to sobie do arkusza, postaraj oszacować wielkosć sprzedaży (na podstawie raportów, sprzedazy w serwisach, innych sklepach itd) i zobacz ile wychodzi miesięcznie :) Odpowiedz Link
liban Re: Na co Jest popyt w sklepach internetowych[?] 27.03.10, 22:49 zobacz tu eksploduj.pl Odpowiedz Link
kompman_54 Re: Na co Jest popyt w sklepach internetowych[?] 28.03.10, 20:07 Sprzęt do jeździectwa - konie - nisza polecam Sprzęt do golfa - nisza polecam Sprzęt alpinistyczny ( narty, alpinistyka , kurtki , namioty itd.) nisza polecam Perfumy - tak średnio Moda - tak średnio komputery i RTV - przeludniona branża - duża konkurencja ( ale jak się uprzeć to też da się zarobić i to bardzo dużo. Oczywiście trzeba też sporo zainwestować. Meble - tak średnio chodliwe ale są klienci , którzy nie narzekają. erotyka - nadal mimo wszystko chodliwa branża - polecam. Oczywiście piszę na podstawie doświadczenia swojego i klientów, którzy zamawiali u nas sklepy internetowe. Jeśli koś z wasz szuka doradztwa w tym zakresie zapraszam do nas do Torunia . Nasza firma tworzy i pozycjonuje e-sklpey - Zapraszam na www.alfakomp.pl e-mail biruo@alfakomp.pl Odpowiedz Link
rovika_net elektronika 29.07.10, 23:11 Import elektroniki z Chinami się opłaca. Nie wszędzie ceny importu hurtem są jawne ale można się zorientować chociażby na tym portalu www.chinabuye.com/ Odpowiedz Link
marjola666 Re: elektronika 21.10.10, 14:36 Są sklepy i SKLEPY internetowe. Ostatnio trafiłam na fantastyczny sklep www.jmbnet.pl - świetna obsługa, błyskawiczna realizacja zamówienia i porady za friko. Zrobiłam też zakupy w pewnej drogerii internetowej, o której z ludzkiej życzliwości nie wspomnę. :-) Odpowiedz Link