Dodaj do ulubionych

Wczasy 2020

22.08.20, 07:57
Na wczasach była kolejka na śniadanie do bufetu typu szwedzkiego za mną stał Niemiec który mnie ominął i nie zakładał rękawiczek foliowych zwróciłem mu uwagę to mi pokazał rączki swe ze wszystkich stron i powiedział że jego to nie dotyczy. Wyglądał na osobę inteligentną ale pokazał że ma inteligencję mniejszą od ruskich.
Obserwuj wątek
      • mobic Re: Wczasy 2020 22.08.20, 09:23
        Nie zwalaj na Polaków. Brak inteligencji u Niemca i tyle. Co by było gdyby był zarażony pozarażał by wszystkich. Tak widoczny jest Bałtyk.
    • pia.ed Re: Wczasy 2020 22.08.20, 12:43
      mobic napisał:
      > Na wczasach była kolejka na śniadanie (...) Niemiec który mnie ominął nie zakładał rękawiczek foliowych (...) pokazał rączki swe ze wszystkich stron i powiedział że jego to nie dotyczy.

Pewnie przed pojsciem na sniadanie 5 minut tak jak chirurg myl rece, a potem jeszcze
      zdezenfekowal je smile Gratuluje, mobic, znajomosci jezykow, skoro tak swietnie dogadales sie
      z rodowitym Niemcem!

Wyglądał na osobę inteligentną ale pokazał że ma inteligencję mniejszą od ruskich.

To oceniac inteligencje na podstawie zachowania sie przy szwedzkim bufecie tez umiesz???
      Studiujac moj zawod mialam miedzy innymi dwa terminy psychologii, ale porownania inteligencji
      Niemca i Rosjanina na powyzszej podstawie mnie tam nie nauczono!

• mobic Re: Wczasy 2020 22.08.20, 14:00
        Pia.ed uważasz że jak ktoś wcześniej mył ręce a potem jeszcze zdezynfekował sobie to może dotykać wszystko gołymi rękoma? Po to są rękawiczki foliowe żeby je zakładać. Dlaczego wszystkim się to podoba a jednemu Niemcowi nie podoba. Teraz szkoduję że od razu nie zgłosiłem o tym fakcie do obsługi stołówki. Nawet gdyby nie panował koronawirus na świecie to należy zakładać rękawiczki foliowe a potem dopiero grzebać w łyżkach, widelcach czy w czymś innym na stołówce bo wymaga tego higiena.
        Pia.ed z Niemcem się dogadam ale z Tobą nie można się dogadać i nawet twój komputer cię lekceważy i się nie słucha ciebie. Uczyli cię Pia.ed co to jest higiena osobista?
        • pia.ed Re: Wczasy 2020 22.08.20, 14:31
          mobic napisał:

> Pia.ed uważasz że jak ktoś wcześniej mył ręce a potem jeszcze zdezynfekował sobie to może dotykać wszystko gołymi rękoma? Po to są rękawiczki foliowe żeby je zakładać. Nawet gdyby nie panował koronawirus na świecie to należy zakładać rękawiczki foliowe a potem dopiero grzebać w łyżkach, widelcach czy w czymś innym na stołówce bo wymaga tego higiena.

Widze, ze Ty jedzenie ze szwedzkiego stolu bierzesz palcami w plastikowych rekawiczkach,
          zamiast uzywac wlasciwe do tego sztuce zalaczone przy kazdym daniu ...
          Powinnes jeszcze zalozyc siateczke na glowe, taka jak uzywaja pracownice kuchni, aby nie wpadl Ci
          wlos z czupryny do jedzenia na stole, a juz nie daj Boze, łupież big_grin bo wspolbiesiadnicy pomysla,
          ze brak Ci... i n t e l i g e n c j i.

• engine8 Re: Wczasy 2020 22.08.20, 21:16
      ja w tym roku na wczasy wyjezdzam sobie pare razy w tygodniu po 15 i zjedzeniu lunchu w prywatnej i sterylnej slolowce i jestem tam do 18 czy 19:00 a potem na obiad wracam do swojej wlasnej stolowki smile
      • pia.ed Re: Wczasy 2020 23.08.20, 01:52
        Cos w tej Ameryce jest nie tak: lunch przesuniety w czasie o kilka godzin, a kolacji nawet nie wspomnę,
        bo je się wtedy, kiedy inni myja zęby i szykuja się do spania... wink

engine8 napisał(a):

> ja w tym roku na wczasy wyjezdzam sobie pare razy w tygodniu po 15 i zjedzeniu
        > lunchu w prywatnej i sterylnej slolowce i jestem tam do 18 czy 19:00 a potem na
        > obiad wracam do swojej wlasnej stolowki.

• x49x Re: Wczasy 2020 25.08.20, 07:15
      Wczoraj w barze brałam przyprawy dłońmi, które wcześniej porządnie umyłam w łazience i zdezynfekowałam, nie dajmy się zwariować!
        • x49x Re: Wczasy 2020 25.08.20, 09:07
          Ktoś pewnie wcześniej z nich korzystał, nie dezynfekowałam ich. Nie da się tak żyć ,m by niczego nie dotknąć.Byłam 4 dni w dużym mieście, dotykałam bramek, klamek itp. W kościele dotykałam ławki, w której pewnie wcześniej ktoś siedział, wyluzuj, bo się wykończysz, pozdrawiam.
        • mobic Re: Wczasy 2020 25.08.20, 14:29
          Byłem dziś na badaniach w szpitalu i szatnia jest zamknięta ze względu na koronawirusa. W zabiegowym kazali mi bez kurtki wchodzić i musiał bym ją zostawić na korytarzu na podłodze bo na krzesłach siedzieli ludzie.
      • pia.ed Re: Wczasy 2020 25.08.20, 15:48
        x49x napisała:

Wczoraj w barze brałam przyprawy dłońmi, które wcześniej porządnie umyłam
        w łazience i zdezynfekowałam, nie dajmy się zwariować!

Zgadzam sie z Toba! Wirus przenosi sie przede wszystkim droga kropelkowa
        i na to uwazam, utrzymujac jesli to mozliwe 1,5 metra odstepu...
        Dotykania czegos nigdy sie nie uniknie kiedy wychodzi sie z mieszkania!
        Porecze schodow, przyciski w windzie, klamki przy drzwiach wejsciowych...

Dlatego trzeba sie pilnowac, aby bedac w miescie nie grzebac rekoma przy
        ustach, nosie i nawet przy oczach,
        choc nigdy nie slyszalam, aby sie ktos w ten sposob zarazil.

Rece myje kiedy wracam do domu,: dwie minuty mydlem w letniej wodzie,
        tak jak robilam i przed epidemia smile
        Srodka dezynfekujacego nawet nie kupilam; czasem korzystam z niego przy wejsciu do sklepu...
        z sasiadami i znajomymi spotykam sie jak zwykle, bo oni tez nie przesadzaja z obawa!

• x49x Re: Wczasy 2020 25.08.20, 16:37
          Masz rację! Kiedyś kierowca tira, Ukrainiec pytał o drogę, ani on nie miał maski, ani ja, rozmawialiśmy z bliskiej odległości po rosyjsku, ukraiński też trochę znam. Nie noszę w w kieszeni maski na "wsjakij słuciaj" Zawsze warto być człowiekiem, to wraca, pozdrawiam.
          • mobic Re: Wczasy 2020 25.08.20, 18:43
            Niektórzy w czasie epidemii koronawirusa to czują się jakby byli na wczasach a my cierpimy na tym. Mam na myśli panią doktor. Przychodzę do przychodni pod gabinet na godzinę wyznaczoną około kilometr drogi miałem a pani doktor wychodzi z gabinetu i każe mi iść do domu i zadzwonić do niej bo ona telefonicznie przyjmuje. Szatnie są pozamykane w niektórych obiektach nawet WC jest zamknięte ze względu na koronawirusa. W Kołobrzegu wszystkie krzaki są zanieczyszczone odchodami ludzkimi.
            • engine8 Re: Wczasy 2020 25.08.20, 20:27
              A nasz Pani Doktor mowi:
              "Ludzi nie zawracjacie sobie glowy tymi wizytami przez telfon - ja takie odbieram jak musze i zawsze radze pacjentowi umowic sie "na zywo" jesli tylko czas i sytuacja na to pozwala.
              Ja musz pacjenta widziec zeby oceni cjego stan i zrobic wlasciwa doagnoze" I co nie ma racji?
              Poszla zona w maseczce na wizytye i mowi ze te maseczki takie niewygodne... On ana to - "to prosze ja zdjac.... Korona wirusy sa z nami od dawna i beda - nalezy podchdzic do tego z rozsadkiem i nie panikowac ani nie robic sytuacji gorszych jak juz mamy".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka