Dodaj do ulubionych

Zalety herbaty

22.05.07, 15:05
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80355,4152113.html
Obserwuj wątek
    • jaga_22 Re: Zalety herbaty 23.05.07, 09:52
      Piję zieloną i czerwoną,ale nie więcej niż 2,3 szklanki dziennie.
      Resztę uzupełniam mineralną,muszyna albo muszynianka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka