zajbel 27.07.09, 16:52 www.joemonster.org/art/11932/Czekoladowy_raj_dla_lasuchow Było o zieleni to teraz czas na czekoladki. A co, popatrzeć nie można? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jagoda491 Re: czekoladki 27.07.09, 16:55 Niestety,tylko popatrzeć, a szkoda...... <"Zawiść i gniew skracają życie" - księga Eklezjastesa> Odpowiedz Link
52ania Re: czekoladki 27.07.09, 17:25 Zastanawiam się,jak takie czekoladki wręczyć solenizantce?Chyba na tacy.Przyjemny widok,mniam,mniam . Odpowiedz Link