Dodaj do ulubionych

czekoladki

27.07.09, 16:52
www.joemonster.org/art/11932/Czekoladowy_raj_dla_lasuchow
Było o zieleni to teraz czas na czekoladki. A co, popatrzeć nie
można?
Obserwuj wątek
    • jagoda491 Re: czekoladki 27.07.09, 16:55
      Niestety,tylko popatrzeć, a szkoda......

      <"Zawiść i gniew skracają życie" - księga Eklezjastesa>
      • agat-a52 Re: czekoladki 27.07.09, 17:21
        http://i27.tinypic.com/285a9w.jpg

        Jem tylko, gdy mój organizm się domaga.
      • 52ania Re: czekoladki 27.07.09, 17:25
        Zastanawiam się,jak takie czekoladki wręczyć solenizantce?Chyba na
        tacy.Przyjemny widok,mniam,mniam smile.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka