kukim
08.12.09, 16:54
zdrowia.
Podczas osoatniego pobytu w PL,tj okolo 2 tyg temu u mojego syna
zdiagnozowali tasiemca. Wrocilam do UK, bo tu mieszkamy, oddalam 3
probki kalu w dosc duzych odstepach czasu.Tutejsze wyniki nie
wykryly pasozyta. Od lekarza uslyszalam, jesli ma Pani watpliwosci
to prosze wrocic do Polski i tam dziecko leczyc, ew. tlumaczenie
wynikow i dalsze proby wykrycia pasozyta beda platne.
Czy to mozliwe,zeby kal nic nie wykazal,jesli diagnoza jest
postawiona?