Dodaj do ulubionych

Ale tu nendza panuje

21.04.09, 13:21
heheheh
Bez cezury. No i co? I chooy wielki, dalej placz ofiar losu. heheh
Jeden se juz zalozyl wontek bezcenzurowy, heheheh o PKSie!! heheheh

Bardzo wywrotowe to forum. heheheh, jaka Polonia takie "wywroty" moznaby
powiedziec. heheheheh

Tak to jest gdy ortalionowe towarzysio prubuje zamieszac.
heheheheheheheheheheheheh
Obserwuj wątek
            • hotdoq1 bonku daj jem szanse 21.04.09, 16:37
              i nie pierdol tosz to osiagniecie zycia flinstona popatrz jak inne kopole z zazdroscia zerkaja na forum flinstona niektore nawet swoje fora pozakladaly. A deszczak mozie teraz w kazdym poscie co zreszta robi lizac flinstona po dupie.
              Flinston ze ty sie nie brzydzisz zeby cie taka wesz w dupem calowala przypatrz ty siem jemu dokladnie www.florenceandsimon.com/
              • zawsze_pan_doktor Re: bonku daj jem szanse 21.04.09, 17:54
                he he ściur źle całujesz albo zębów nie myjesz! Jak będziesz dobrze całował to soup.nazi ci pożyczy banmaszynę i spełni się twoje odwieczne marzenie młodego NKWudzisty. Wreszcie będziesz miał trochę władzy w ściurzej łapce.
                • ratpole Re: bonku daj jem szanse 22.04.09, 05:09
                  zawsze_pan_doktor napisał:

> Wreszcie będziesz miał trochę władzy w ściurzej łapce.

Wladze juz dawno mam.
                  Mam wladze jaka daje wyzszosc inteligencji wyzszej nad nizsza hehe Telekineza
                  siem nazywa. Potrafie mysla przesuwac przedmioty na odleglosc. Nieraz na bardzo
                  duza odleglosc, na przyklad jak z Kanady do Bulwy hehehe
                  Ja tylko pomysle, a przedmiot hyc do bagaznika buahaha

Nastepnym eksperymentem bedzie zdalne zabanowanie łżących jak bure suki
                  bulwiastych hehehe

"2) tutaj mam toyote camry(2008r) i mercedesa E320 (2007) oba kupione
                  nowe w salonie w Polsce mam BMW 530 (2007) i Audi Q7 (2008) tez z
                  salonu wiec fiat nie dla mnie

3) W chwili obecnej nie pompuje z Bulby!"
                  • zawsze_pan_doktor Re: bonku daj jem szanse 22.04.09, 18:00
                    oj ściurku przepraszam cię , nie zayważyłem że tutaj też rzygasz, ale już śpieszę ci pomóc w tym obiecanym tysiącu.
                    Ściur ty lepiej z tą telekinezą uważaj to potężna moc i nie do końca nad nią panujesz myślisz np że teleportujesz coś z lizbony a tu psikus i przywlokłeś coś z pekinu. A odesłać się nie da mimo że bardzo byś chciał. Myślisz że jesteś na drągu zadzierasz ryj do góry a tam drąg i wielkie słońce z obsranej dupy.
                    • ratpole Re: bonku daj jem szanse 22.04.09, 19:03
                      zawsze_pan_doktor napisał:

> oj ściurku przepraszam cię , nie zayważyłem że tutaj też rzygasz, ale już śpies
                      > zę ci pomóc w tym obiecanym tysiącu.
                      > Ściur ty lepiej z tą telekinezą uważaj to potężna moc i nie do końca nad nią pa
                      > nujesz myślisz np że teleportujesz coś z lizbony a tu psikus i przywlokłeś coś
                      > z pekinu. A odesłać się nie da mimo że bardzo byś chciał. Myślisz że jesteś na
                      > drągu zadzierasz ryj do góry a tam drąg i wielkie słońce z obsranej dupy.

Doktor chyba po dlugim dyzurze na oddziale wenerycznym. Forma cieniutka, jakby
                      klapa od bagaznika na leb spadla

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka