Dodaj do ulubionych

jakis pierdul sie musze uczyc

    • Gość: chopinnn i lecimy dalej IP: 80.244.140.* 21.01.04, 22:09
    • ivvcia trzeba norme dzienna wyrobic :) 21.01.04, 22:11

      • ivvcia pare wpisow trzasnac 21.01.04, 22:13

      • ivvcia zeby watek nam rosl 21.01.04, 22:14

      • ivvcia jak na drozdzach 21.01.04, 22:14

      • ivvcia jak bylam mala to lubilam podjadac drozdze 21.01.04, 22:15

      • ivvcia no i uroslam calkiem sporo 21.01.04, 22:16

      • ivvcia to moze cos jest w tych drozdzach? 21.01.04, 22:17

      • ivvcia ahhh ide sie uczyc 21.01.04, 22:21

      • ivvcia monotematyczna ostatnio z ta nauka jestem...:) 21.01.04, 22:23

      • ivvcia no to ciao!! :) 21.01.04, 22:24

    • ugo Następny numerek dla mnie!!! 21.01.04, 22:56
    • ugo 7573 21.01.04, 22:56
    • ugo 7574 21.01.04, 22:57
    • ugo 7575!!!!!!!!!!!!!!!! 21.01.04, 22:58
    • Gość: iwcia nikt jeszcze nic dzis nie dopisal? IP: *.acn.pl 22.01.04, 12:40
      • Gość: iwcia ide sobie bo znow mnie z gazety wywala IP: *.acn.pl 22.01.04, 12:49
      • Gość: iwcia ahhh na uczelnie przydaloby sie wybrac... IP: *.acn.pl 22.01.04, 12:50
      • Gość: iwcia ale tak zimno na dworzu... IP: *.acn.pl 22.01.04, 12:50
    • ivvcia no i co to za zastoj? :) 22.01.04, 17:58

      • ivvcia ja juz ze szkoly wrocilam 22.01.04, 18:00

      • ivvcia i zamiast sie uczyc to kompa wlaczylam... 22.01.04, 18:04

      • ivvcia ale zaraz uciekam 22.01.04, 18:06

      • ivvcia ale ladnie dzis w warszafce bylo 22.01.04, 18:08

      • ivvcia mrozno ale sloneczko cudnie swiecilo 22.01.04, 18:10

      • ivvcia od razu lepszy humor mam :) 22.01.04, 18:11

      • ivvcia no to watek do gory troche ruszyl 22.01.04, 18:12

      • ivvcia chyba musze kompa na kludke zamknac 22.01.04, 18:13

      • ivvcia co by tu jeszcze napisac 22.01.04, 18:14

      • ivvcia pare wpisow jeszcze moge machnac :) 22.01.04, 18:14

      • ivvcia kolejna setka sie zbliza 22.01.04, 18:15

      • ivvcia ale to moze ktos inny 22.01.04, 18:16

      • ivvcia bo ja juz uciekam dosc obijania... 22.01.04, 18:17

    • Gość: jokasty nastepny IP: 212.14.60.* 22.01.04, 18:16
      • sugarhoney hihi reklamują moje forum na głównej stronie 22.01.04, 18:58
      • sugarhoney forumowej (zacieranie rączek) 22.01.04, 18:59

      • sugarhoney ale mi radoche sprawili:))) 22.01.04, 18:59

      • sugarhoney Ten niedorozwój znowu zaczyna szaleć po forach 22.01.04, 19:03

        • sugarhoney Na szczęście szybko go stąd posprzątali 22.01.04, 19:20

          • sugarhoney alez tu pusto dzisiaj i ruch na FH mały... 22.01.04, 20:03

    • Gość: chopinnn wpis o niczym IP: 80.244.140.* 22.01.04, 23:00
    • Gość: chopinnn troche żle zaczęta ta strona IP: 80.244.140.* 22.01.04, 23:01
      • Gość: taaaaa Re: troche żle zaczęta ta strona IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.01.04, 15:03
    • ivvcia kolejny egzamin wscieklym fartem zaliczony :) 23.01.04, 18:02

      • ivvcia zgodnie z zasada glupi to ma szczescie :D 23.01.04, 18:04

      • ivvcia ale dzisiejszy kolos chyba 23.01.04, 18:04

      • ivvcia przerwie ta szczesliwa passe... 23.01.04, 18:05

      • ivvcia znow snuje moje 23.01.04, 18:06

      • ivvcia opowiesci dziwnej tresci 23.01.04, 18:07

      • ivvcia musze sie wyzyc jakos po tych stresach 23.01.04, 18:08

      • ivvcia to sobie chociaz glupoty popisze ;P 23.01.04, 18:09

      • ivvcia poki na mnie nie krzycza 23.01.04, 18:10

      • ivvcia ani nie wyganiaja :) 23.01.04, 18:12

      • ivvcia ahhh jak milo ze w koncu weekend 23.01.04, 18:14

      • ivvcia no dobra ide sobie stad 23.01.04, 18:16

      • ivvcia bo sie nudna robie ;P 23.01.04, 18:17

        • Gość: piecyk gazowy Oj, nie, nie! Nie jesteś nudna! :-))) IP: *.pb.bialystok.pl 24.01.04, 10:43
    • Gość: franca po frace IP: *.who.vectranet.pl / *.who.vectranet.pl 23.01.04, 21:25
      ze dwadzieścia siódemek
      cztery zera
      i trzy razy dwie czwórki
      oraz dodać dziesięć-piątek-przez-trzy-czwórki
      • bumtarara jutro sobota :) 23.01.04, 22:45
    • las_manequinas czy ktoś to szysko przeczytał? (: 23.01.04, 23:10

      • las_manequinas 7620 23.01.04, 23:15

    • Gość: piecyk gazowy Zalogowałem się na FoF jako dyrektor.forum... IP: *.pb.bialystok.pl 24.01.04, 11:47
    • Gość: piecyk gazowy ... i napisałem taki tekst: IP: *.pb.bialystok.pl 24.01.04, 11:47
    • Gość: piecyk gazowy W sprawie prędkości działania Forum IP: *.pb.bialystok.pl 24.01.04, 11:48
    • Gość: piecyk gazowy W związku z pojawiającymi się od dłuższego już... IP: *.pb.bialystok.pl 24.01.04, 11:49
    • Gość: piecyk gazowy ... czasu opiniami na temat szybkości działania... IP: *.pb.bialystok.pl 24.01.04, 11:50
    • Gość: piecyk gazowy ...Forum, uprzejmie informuję, iż w najbliższym... IP: *.pb.bialystok.pl 24.01.04, 11:50
    • Gość: piecyk gazowy ... czasie w tym zakresie zmiany nie są planowane IP: *.pb.bialystok.pl 24.01.04, 11:51
    • Gość: piecyk gazowy ... ze względu na brak środków finansowych. IP: *.pb.bialystok.pl 24.01.04, 11:52
    • Gość: piecyk gazowy Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. IP: *.pb.bialystok.pl 24.01.04, 11:52
    • Gość: piecyk gazowy Wątek w ciągu ok. pół minuty został usunięty!:-))) IP: *.pb.bialystok.pl 24.01.04, 11:53
    • nina_terentiew 7632 24.01.04, 14:03
      heloł (:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka