Dodaj do ulubionych

Witam na forum

27.03.18, 12:57
Witam Was wszystkim, nazywam się Andrzej i jestem tutaj nowy.
Na sam początek przychodzę z sucharkiem :D.
-Przez jakie ryby można skakać?
-Przez płotki. ^^
Obserwuj wątek
    • kalllka Re: Witam na forum 27.03.18, 13:52
      Znam ali nie przeszkadza.

      Słaba jestem w pamiętaniu i odtwarzaniu cudzych kawałkow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka