andrzej838 27.03.18, 12:57 Witam Was wszystkim, nazywam się Andrzej i jestem tutaj nowy. Na sam początek przychodzę z sucharkiem :D. -Przez jakie ryby można skakać? -Przez płotki. ^^ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kalllka Re: Witam na forum 27.03.18, 13:52 Znam ali nie przeszkadza. Słaba jestem w pamiętaniu i odtwarzaniu cudzych kawałkow. Odpowiedz Link Zgłoś