Gość: destiny IP: *.localdomain / 67.15.54.* 11.12.04, 20:54 W jadłodajni studenckiej: - Dzień dobry, poproszę dwie parówki. Z sali słychać skandowanie: BOOGAAATYYY!!! BOGATY!!! - ... i osiem widelców - dodaje koleś. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gixera Re: Dosc gier tych 13.12.04, 21:54 slon_bim-bom napisała: > nie rozumiem Zartujesz Zazwyczaj mowi sie, ze studenci nie maja pieniedzy i caly czas chodza glodni (ale to sobie sama dopowiedzialam), wiec jak poszedl na stolowke i poprosil dwie parowki, wszyscy krzykneli, ze jest bogaty, a on poprosil o wiecej widelcy, bo tote dwie praowki byly do podzialu na osmiu. Czy teraz kapisz? Spoko mojej siostrze tez tlumaczylam. Odpowiedz Link Zgłoś