Dodaj do ulubionych

Dosc gier tych

IP: *.localdomain / 67.15.54.* 11.12.04, 20:54


W jadłodajni studenckiej:
- Dzień dobry, poproszę dwie parówki.
Z sali słychać skandowanie: BOOGAAATYYY!!! BOGATY!!!

- ... i osiem widelców - dodaje koleś.
Obserwuj wątek
    • gixera Re: Dosc gier tych 12.12.04, 09:58
      hehehehe, niezle:-)
      • slon_bim-bom Re: Dosc gier tych 13.12.04, 20:07
        nie rozumiem
        • gixera Re: Dosc gier tych 13.12.04, 21:54
          slon_bim-bom napisała:

          > nie rozumiem
          Zartujesz
          Zazwyczaj mowi sie, ze studenci nie maja pieniedzy i caly czas chodza glodni
          (ale to sobie sama dopowiedzialam), wiec jak poszedl na stolowke i poprosil
          dwie parowki, wszyscy krzykneli, ze jest bogaty, a on poprosil o wiecej
          widelcy, bo tote dwie praowki byly do podzialu na osmiu. Czy teraz kapisz?
          Spoko mojej siostrze tez tlumaczylam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka