IP: *.marol.local / *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.05, 16:31
Może wam się będzie podobać. Mnie rozbawił:)
Zakłady pracy stanęły
Rolnik w kąt kosę schował
Krowy przestały się cielić
Włodek zrezygnował

Wiśniewski poszedł po rozum do głowy
Nie będzie już Mandaryny promował
Dość ma Polska smutku
Włodek zrezygnował.

Nostradamus wszystko przewidział
Wojny, nieszczęścia, kataklizmy prognozował
Jednego nam nie wyjawił
Włodek zrezygnował

Małgorzata Kożuchowska serial opuściła
Reżyser się mocno zdołował
Ona nie ma już w sobie siły
Włodek zrezygnował

Jego uśmiechniętym obliczem chłopca
Lud się rozkoszował
Zostało nam tylko dziobate spojrzenie Kaczek
Włodek zrezygnował

Emmanuel Olisadebe
Noc całą po ciemku siedział, z żoną debatował
Rano rzekł: - Nie chcę dłużej być już czarnym
Włodek zrezygnował

To jak Żwirek bez Muchomorka
Jak Jagger bez Stonesów
Jakby Staś bez Nel przez pustynię wędrował
Włodek zrezygnował

Raper ze składu 18 L przed kolegami stanął
I zapodaje: - Nie będę dalej rymował
Pójdę na wieś uczyć dzieci
Włodek zrezygnował

Na Warszawiance w slipkach siedzi pływak i myśli
Nie będę już ludzi z wody ratował
Niech wszyscy idą na dno
Włodek zrezygnował

Britney Spears chłopca powiła
Słodki ponoć jak miodek
Już są silne spekulacje
Że na imię ma mieć Włodek

Niktu już teraz nie wie
Co nasz naród spotka
Wszystko przez tę jedną
Rezygnację Włodka.
Obserwuj wątek
    • real_krecik Re: wierszyk 19.09.05, 19:37
      No tak tutaj też dotarła twórczość Wojewódzkiego. Gdzie oprócz "Metra" to się
      ukazało?
    • pippin4 Re: wierszyk 20.09.05, 12:23
      Fajny wierszyk.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka