Gość: :))
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
07.04.07, 11:36
"Chlebki do ŚWIĘCĄKI". Widziałam na własne oczy.
BAPKA świąteczna też gdzieś mi wlazła w oczy.
A na straganie, na rynku: ŻĄKILE - 5,50 pęczek.
Ściskam wszystkich.
I każdemu po ŻĄKILU. Ładnym, żółciutkim żąkilu...
:))