Gość: camel
IP: 81.19.200.*
30.04.07, 15:48
:))) nigdy nie zgadniecie co to bylo panstwo:)))
wiec panstwo to byl mikrofon:) tak mowilem na niego jako dziecko. kiedys tata
lub babcia odpowiedziali na moje pytanie, do czego mowi ten pan w TV?... Do
panstwa. No tylko ja mialem na mysli te czarna kulke:) przed nim, a oni ..no
publike.
I zostalo na lata, ze pan..mowi do panstwa:)