Gość: Mipio
IP: *.aster.pl
12.05.07, 20:32
Sąsiad kupił sobie pieska beagla. Dzisiaj pogłaskałem szczeniaczka, na to
sąsiad , że nie, niewolno bo to zarazki, chorby zakaźne, bakterie itp.
Odpowiedziałem mu, że nic nie szkodzi, nic mi nie będzie, jestem uodporniony.
Na to sąsiad: Nie o pana mi chodzi, o psa.........
Załamka, czy wlaścicielom psów są do końca odbiło???!!! Psa nie można głaskać
bo się zarazi hahahaha.