Dodaj do ulubionych

w łeb w łeb

IP: *.chello.pl 18.10.07, 18:38
Tyle trudu poszło na marne
i tutaj nie ma co się łudzić
bo można zmarnować dużą szansę
obstawiając nieodpowiednich ludzi.

łapie się za głowę każdy wykształciuch
że dobry kandydat z tym się musi liczyć
że przy takim poparciu
że trzeba dbać o racje publiki

i tu jest cała istotna nędza polityki.

Grzegorz Rymopis
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka