Dodaj do ulubionych

Z czym mieszaliście alkohol ??

31.10.07, 00:22
Bo ja już chyba z wszystkim... sok grejpfrutowy,pomarańczowy,jabłkowy,a nawet
wodę z kranu.
Obserwuj wątek
    • escabor Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 31.10.07, 11:09
      Najlepsza jest "czysta przeźroczysta". Nie polecam mieszania z piwem. Do dziś
      mam kaca.
      • juliaiga Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 31.10.07, 11:59
        z mąką,to było piwo i chodziło o wyrobienie ciasta piwnego do
        pieczarek,a póżniej je do tłuszczu i jako przystawka do mięsa
        • Gość: sza Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.range86-137.btcentralplus.com 31.10.07, 12:25
          a ja pilam spirytus na landrynkach.nie polecam.
          • sokolasty Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 03.11.07, 21:01
            żołądkowa gorzka + sprite
            miód


            A poza tym: wódka z sokiem porzeczkowym; idzie pić
            • Gość: Andy Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.flatrate.dk 03.11.07, 22:55
              Gorzka żołądkowa i jej generyki nadają się do spożycia w postaci
              czystej bez zapojki i temperaturze pokojowej (25 stC)
              • Gość: Zbyszek Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.lanet.net.pl 04.11.07, 13:25
                Spirytus z sokiem winogronowym i odrobiną cukru.
                • Gość: Novy Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.adsl.inetia.pl 04.11.07, 16:03
                  hehe ja z kolesiem zapodlismy sobie jednego wieczora 2/3 polowki czystej,
                  pozniej poszlo winko, zaraza po tym po 2 bronki, na koniec zapalilismy troche
                  ziolowego - po drugim machu nie moglem sie podniesc :D
            • Gość: Moczymorda Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.chello.pl 04.11.07, 07:54
              A mówili mi przyjaciele
              Nie mieszaj ogórków z dżemem
              Musztardy z kisielem i śliwek z likierem
              Żołądek to nie San Francisco.
            • Gość: t-r-h Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.it-net.pl 04.11.07, 10:34
              Gorzka żołądkowa (0,5 l) + mleko (1 l) + nektar bananowy (250 ml),
              wszystko dobrze schłodzone. Pyszota :)
            • Gość: ja z marihuana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.07, 21:04
              jw
      • Gość: relanium Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.hsd1.ca.comcast.net 03.11.07, 20:05
        Z tabletkami relanium lub xanax - jest dobrze
        • dokansan Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 04.11.07, 09:04
          true. true. pół rolki i 2 piwka.
        • Gość: werta234 co za tematy IP: *.cebit.com.pl 04.11.07, 15:05
      • Gość: Andy Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.flatrate.dk 03.11.07, 22:52
        A ja się nie zgadzam, czysta z piwem 1:1 v/v wstrząśnięte nie
        mieszane w pewnych środowiskach akademickich znane jako "peruwiany".
        Pozdrowienia dla członków klubu "różowego szerszenia".
      • Gość: misio Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.07, 15:24
        Za czasów studenckich, początek lat 90-tych, spirytus od ruskich z pobliskiego
        bazaru mieszany z przegotowaną wodą i skondensowanym sokiem z kiwi, co dawało
        lekko zielonkawe zabarwienie. Najczęściej jeszcze pite na ciepło bo kto by
        wytrzymał aż przegotowana woda całkiem wystygnie. Dało się wypić-żyję do dzisiaj.
        Kiedyś pod namiotem wódka z dżemoladą (znaczy dżemem rozmieszanym z wodą). I
        jeszcze jedno wspomnienie, minęło już kilkanaście lat od tego wieczoru a ja
        nadal nie mogę nawet patrzyć na marynowane cebulki, które służyły do zagryzania
        spirtu z wodą (też studia).
    • Gość: agula Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.07, 12:30
      Ja napisze ku przestrodze z czym nie mieszac: na imprezie wypiłam 3
      drinki wodka + red bull po powrocie do domu pikawa mało mi nie
      wyskoczyła, nie spałam do rana i sikałam co 10 minut.
      • Gość: eksperymentator Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 194.94.212.* 31.10.07, 13:17
        w 1991 w Archangielsku, z braku innej zapitki, z apfelmusem. Polecam!
        • Gość: jaija Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.elblag.dialog.net.pl 31.10.07, 13:23
          Alkoholicy. Wcale nie jest śmieszne. Poczekajmy 20 lat, będziecie
          pisać: mam na imię... i jestem alkoholikiem, przestrzegam przed
          alkoholem.
          • sequndant Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 31.10.07, 14:02
            A ja gdzieś wyczytałem,że podobno lepiej być znanym pijakiem,niż anonimowym
            alkoholikiem-więc sobie mieszam.A co mi tam.
            • pietnacha40 sequndant ? 31.10.07, 20:12
              Czy ja sobie to mogę jako sygnaturkę ? Bardzo mi się podoba :DDD
              • sequndant Re: sequndant ? 01.11.07, 16:04
                pietnacha40 napisała:

                > Czy ja sobie to mogę jako sygnaturkę ? Bardzo mi się podoba :DDD

                Nie widzę przeciwwskazań.
          • Gość: Eksel Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 195.46.226.* 05.11.07, 12:32
            Kochanie, przecież wszystko jest dla ludzi. Nikt do tej pory nie
            napisał, że pije codziennie po litrze spirytu!!
            Ja nie mieszam, ani nie popijam.
      • cza_arna Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 01.11.07, 12:29
        Hehe, ja też kiedyś tak zrobiłam :D Też wypiłam 3:/ Co prawda po imprezie jakoś
        udało mi się zasnąć, ale spałam tylko godzinę, później czułam się jak po jakimś
        speedzie :D
      • Gość: barmanka Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.netcity.pl 04.11.07, 13:39
        Bo pić to trzeba umieć. Wódzia+ red bull tudzież burn... hmm nie ma
        nic lepszego.
    • ulka777 Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 31.10.07, 14:25
      z sokiem Kubuś - obrzydlistwo
      • Gość: gość Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.07, 14:28
        Z kompotem, ale to były dawne kryzysowe czasy.
        • Gość: jagna Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.07, 19:56
          Też mieszałam z kompotem, ciepłym, malinowym. A w zasadzie to była
          przegotowana woda lekko zabarwiona kompotem. No i nie były to
          kryzysowe czasy, tylko środek nocy i do sklepu daleko.... A pić się
          chciało natychmiast...
      • Gość: czesio Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 195.136.143.* 03.11.07, 22:27
        Absynt popijałem kubusiem - tragedia... zwlaszcza jak sie to ze soba we mnie
        wymieszało... skąd przyszło tam poszło...
    • alefajnie Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 31.10.07, 14:49
      Wczoraj zrobiłem sobie drina z sokiem z ogórków kiszonych. Nawet,
      nawet wyszło.
      • Gość: Pilnick Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.07, 14:58
        alefajnie napisał:

        > Wczoraj zrobiłem sobie drina z sokiem z ogórków kiszonych. Nawet,
        > nawet wyszło.

        Wyszło, czyli drink nie zabawił długo w twoim żołądku? :-)
        • matthias_88 Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 31.10.07, 17:39
          wodka z redbulem jest fajna. ja jeszcze mialem do tego szampana (wszystko w
          jednym, naprawde - wiem jak to brzmi) plus chyba jakies pomarancze i bylo
          naprawde dobre i nie mialem kaca nie-wiem jakim cudem.

          a wodke zmieszalem kiedys z sokiem Pysio chyba o smaku kiwi - raczej nie polecam
      • Gość: megan Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.chello.pl 04.11.07, 08:44
        ukraiński "koniak" popijany gorącą herbatą...o losie, się działo później...
    • dalenne Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 31.10.07, 19:42
      Wódka z oranżadą, taką w plastikowej butelce, prawdopodobnie made
      in Biedronka.
      Nie polecam... do tej pory mdli mnie na samo wspomnienie...
      • Gość: Moczymorda Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.chello.pl 04.11.07, 08:05
        Czysty spirytunio (a bylo tego sporo), popijany cieplym piwem, na sama mysl mam
        odruch...Ble :P
    • carmelaxxx Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 31.10.07, 22:29
      kiedys wodke z braku laku popilam zsiadlym mlekiem , ale nie pamietam czy moge
      to polecic :/
      • Gość: niedzwiedzica Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.07, 23:04
        Wodke z redbullem mieszaliscie i az tak zle bylo i nie polecacie?
        Hmmm....to ja mam nadzwyczajny organizm albo cos kręcicie.
        Nie raz, nie dwa mieszałam duze ilości wodki z redbullem i nigdy
        kacem sie to nie konczylo o rewolucjach zołądkowych nie wspominajac.
        Powiedziałabym nawet, ze redbull neutralizuje działanie alkoholu i
        mozna go wypic wiecej nie przekraczajac na skutek spozycia pewnych
        granic, nie tracąc przy tym równowagi i szacunku do siebie.
        Swoją drogą chętnie bym teraz ten alkohol z czyms wymieszała:)
        • Gość: A Popatrzcie co sie z czym miesza )) IP: *.range86-147.btcentralplus.com 31.10.07, 23:34
          pl.youtube.com/watch?v=5ffFo2Ymrck
        • exotique Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 01.11.07, 00:29
          znajoma pila wodeczke pod jogurt malinowy. oj bylo potem malinowo.
          jeden z prezesow jeden firmy zbrojeniowej lubowal sie w whisky z....
          ....
          ....
          sokiem multiwitamina.
          Wszystkim odechciewalo sie pic.
          ja z zalozenia nie mieszam. ostatnio czerwone wino z szampanem.
          fajnie sie odbija :D
          • Gość: Nuna Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.pools.arcor-ip.net 01.11.07, 09:22
            Z tabasco, z kawa, z herbata owocowa.
            • Gość: ehhehe Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 80.50.235.* 01.11.07, 12:39
              no to wszyscy jeszcze malo widzieliscie...ja popilam wodke kielonem tranu i
              wszyscy moi wspoltowarzysze rowniez :D heheheh do dzis z tego smieje :D
              • escabor Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 02.11.07, 13:54
                Hahahaha....mam nadzieję,że piliście w miejscu, gdzie było wystarczająco dużo
                kabin z napisem WC :-)
                • Gość: zukra Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.07, 14:14
                  z alkoholem: balsam ziołowy ( ok. 40 %) z bimbrem weselnym (promilaż nieznany
                  ;)) - zagryzione ciasteczkami i o dziwo bez przykrych konsekwencji ;) pewnie
                  dlatego, że wypite w dobrej intencji !
                • Gość: szmerek Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 83.238.144.* 02.11.07, 14:15
                  likier Beherovka z kozim mlekiem- ma smak malinowo- piernikowy,
                  pycha! i bez "rewelacji" ;-)
                  • sequndant Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 02.11.07, 14:21
                    Kiedyś byłem świadkiem,jak pewni panowie mieszali wódkę ze spirytusem.
                    Jak oni to przełknęli później....mnie już na sam widok ścięło z nóg.
                    • Gość: Plomba Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.aster.pl 03.11.07, 19:44
                      z mlekiem
                      efekt- malibu bez kokosa :P
                      • Gość: młody Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 213.199.198.* 03.11.07, 20:15
                        z sokiem wyciśniętych limonek, pół na pół w szkalnce
                        nie polecam

                        lecz najgorsza mieszanka to oranżada Helena- biała:DDD, ach te lata
                        90-te
                        • Gość: m Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 212.87.241.* 03.11.07, 20:22
                          tradycyjnie u mnie czyli z sokiem żurawinowym, albo
                          wódka+sprite+2plasterki limonki pyyyyycha
                          • Gość: taki_jeden_gosc Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.07, 20:33
                            Z kokaina, lekami antydepresyjnymi,amfetamina,ekstaza....Pycha:P
                            • Gość: czesio Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 195.136.143.* 03.11.07, 22:50
                              ...z papierosami, ziołami, seksem, czymś do jedzenia i znów z ziołami, seksem i
                              papierosami :)
                            • Gość: Andy Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.flatrate.dk 03.11.07, 23:04
                              a czy barbituranki też próbowałeś? moim zdaniem efekt może być
                              powalający
                    • Gość: rekin Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 212.160.70.* 03.11.07, 21:30
                      Obniżali zawartość alkoholu w spirytusie bo pewnie tak mocnego nie mogli wchłaniać.
        • Gość: specjalista Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 82.177.36.* 05.11.07, 11:38
          dla tych co tak wychwalaja wodeczke z napojami energetyzującymi-tu nie chodzi o
          kca lub jeg brak, ale o to ze sam alkohol podnosi ciśnienie tentnicze a zawarta
          w energetykach tauryna i kofeina dodatkowo jeszcze podnosza co jest
          niebezpieczne dla serca, a po 2 polecam sobie po takic drineczkac zrobi badanie
          trojglicerydów- jak na wynik spojrzy lekarz to as do szpitala wysle
          • sequndant Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 05.11.07, 12:54
            Bo,aby sobie drinkować,to trzeba mieć jednak zdrowie,a po 2 to dla nisko
            ciśnieniowców zbawienie :-)
    • Gość: były Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 212.182.127.* 03.11.07, 21:04
      ja piłem wódkę pod mirabelki :), nie polecam oj nie polecam,
      tak samo jak picia wódki pod piwo ścina z nóg w przyspieszonym tempie
    • Gość: rekin Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 212.160.70.* 03.11.07, 21:27
      Czysta ("Mocna" się to nazywało i miało 50%) z gwinta plus jabłko na zagrychę.
    • Gość: ania Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.pp.htv.fi 03.11.07, 22:27
      przysmak finski, wodka z mietowkami fishermans friend. wyglada jak krew
      niemowlaka, smakuje przepysznie. ;)
    • n-u-k-i Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 03.11.07, 22:30
      połówka LODOWEJ + pół chleba :]
      Najdziwniejsze, że odbijało mi się jabłkami :]]]
    • ahmedka Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 03.11.07, 22:41
      aktualnie gin z tonikiem
    • danka1100 Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 03.11.07, 22:47
      z bigosem (wino)
    • Gość: jasio Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.07, 22:58
      Niezły jest denaturat z borygo
    • blq Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 03.11.07, 22:59
      wszystkie chyba alkohole z colą, każdy prócz absyntu smakuje nieźle. zwłaszcza
      martini i whisky.

      a najgorsze co piłem, to wódka + napój "slice", cos obrzydliwego. na drugim
      miejscu wóda + mineralna, na trzecim - zmieszana z oranżadą. takie samo
      obrzydlistwo.

      wódka najsmaczniejsza jest z sokami: żurawinowym, porzeczkowym, bananowym.
      niektorzy lubią grejpfrut, ale mi jakoś nie podchodzi.

      za to na kaca najlepsza jest witaminka C w dużych ilościach (najlepiej "w
      trakcie", redbull i inne wynalazki... bałbym się. serca szkoda.


      • amazinggirl Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 03.11.07, 23:40
        najgorsza mieszanka to piwo+wódka, a na myśl o wódce z wodą
        mineralną od razu robi mi się słabo, brrr...
        • Gość: Inny Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.07, 13:36
          1)z cukierkami ,,kukułkami''-do rozpuszczenia,2)z imbirem, 3)z
          miodem.
        • Gość: Kidi Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.07, 21:56
          Raz pod namiotami kumpel zrobil sobie zupkę ściemkę :) do której z
          braku wody dodał oranżady potem dolał piwa, wódki i wina owocowego.
          Co ciekawe potem to zjadł :) i twierdził że bylo ok :)
    • f_a_k_y Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 03.11.07, 23:41
      - Z woda z zalewu na ognisku po maturze.

      - Z Acnosanem w latach 80-tych z sokiem grejfrutowym z pewexu :-)

      - Z woda z zalewu Solinskiego kiedys na wakacjach.
    • Gość: barman Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 217.6.95.* 03.11.07, 23:52
      Jak sie goscie napija to dodaje zazwycza soku z rozkroku.
      Niezla zabawa...
      • Gość: bolo Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.07, 00:35
        W baumarkcie Hornbach tak sie bawicie ?

        No, ale skoro Helmutom tak lejesz spod laski to jeszcze ujdzie. Za wrzesien i
        spalona Warszawe im sie nalezy.
    • Gość: zyg Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 217.113.133.* 04.11.07, 00:59
      pod śnieg - tylko zimą
      • Gość: Zadyma Co jest IP: *.hsd1.ca.comcast.net 04.11.07, 01:36
        • Gość: Zadyma Ok - moj faworyt :Koktail "White Lady" IP: *.hsd1.ca.comcast.net 04.11.07, 01:55
          Ok - moj faworyt :Koktail "White Lady"
          Miesz sie spirytus z mlekiem w proszku - W Nigerii nazywa sie to "Biala Dama"

          Zadyma
        • Gość: charli parker brandy vs whiskey z mlekiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.07, 01:56
          jak żoło już nie daje rady to najlepszy aperitif
          • Gość: adan malibu rum z sokiem ananasowym IP: *.dhcp.embarqhsd.net 04.11.07, 07:11
            i z wodka.....super
    • Gość: madar Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.07, 08:31
      ja gorzałkę popijałem mlekiem, a kiedyś to nawet zagryzałem
      śniegiem :)
      • Gość: snoop Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.eranet.pl 04.11.07, 08:45
        Butelka weselnej wodki zagryzana zielonymi winogronami.. ehh jaki ja
        bylem mlody i glupi kiedys :)
        do tego mineralna gazowana, piwo i drinkiem o mocniejszej zawartosci
        niz sama wodka, albo tez wodke wodka dżizas az mnie skreca jak sobie
        pomysle co wyrabialem kiedys tam w nietak odleglych czasach ;)
    • lehoo Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 04.11.07, 08:39
      Z niczym. Piję na surowo. Jak mi przestaje smakować, to znaczy że już starczy.
    • Gość: mikser Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.07, 09:16
      wódka była pita pod:
      -sezamki
      -gumę orbit
      -wodę z jeziora
      -śledzia
      -pomidory
      -piwo
      -chipsy paprykowe
      i uwaga
      -ketchup

      :)
      • Gość: :):):) Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.07, 10:22
        1. Absolut Citron z wodą cytrynową!! naprawde zajebista sprawa;) Bez żadnych komplikacji po...

        2. W sporej szklance wymieszać sok z czarnej porzeczki, troche wódki i wycisnąć troche soku z cytryny;) bardzo dobre;)

        3. A z rzeczy mniej polecanych: razem zmieszane Harnaś, Luksusowa i jakiś Vermouth i troche soku z cytryny:)
        • Gość: Sonia Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.chello.pl 04.11.07, 10:37
          Bardzo dobra jest wódka pita w drinku z mrozoną herbatą
          brzoskwiniową "lipton". Dożo lodu, i pare plastrów cytryny. Polecam.
      • pos3gacz Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 04.11.07, 11:36
        Gość portalu: mikser napisał(a):

        > wódka była pita pod:
        > -sezamki
        > -gumę orbit
        > -wodę z jeziora
        > -śledzia
        > -pomidory
        > -piwo
        > -chipsy paprykowe
        > i uwaga
        > -ketchup
        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
        Zabrakło Ci jednego.Alkohol pijemy zawsze z głową a pozostałe
        składniki są najmniej ważne.
    • earlyyears Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 04.11.07, 10:40
      finlandia z sokiem grejfrutowym
      bimber z sokiem wisniowym
      spirytus z red-bulem. super. po kilku sztamajzkach odjazd na maxa.
      polecam.
      • Gość: pani_bovary Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.07, 11:17
        Pacholęciem będąc głupawym i niedoświadczonym raczyłam się
        nalewką "lipa z miodem" z kroplami do nosa. Kosztorys imprezy ok
        7zł. Skutki uboczne: małe i duże bełty.

        Polecam osobom charakteryzującym się wysokim stopniem ciekawości
        poznawczej.
    • Gość: P_o_P Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.07, 11:16
      Z lekkomyślnością, złością i głupim młodym wiekiem... Wynik wybuchowy, ale nie
      chcę tego powtarzać..."ooo, ktoś przemaolwał sufit?","ooo, ciekawe kto to?",
      "ooo, skąd mam krew na poduszce i czemu tak mnie boli szczęka?", "ktoś mnie
      chyba okradł, nie mam już nic w portfelu!" "ktoś podbiera mi kasę z bankomatu,
      kiedy nie patrzę" i tak dalej i tak dalej :)
      A najbardziej lubię drinka o pięknej nazwie BlowJob :) Triple Sec, cointre i
      calua. w kieliszeczku, po 20ml. Robią się trzy śliczne warstwy. Poza tym jak
      dasz to dziewczynie to mówi:"To tam jest alkochol?", a po trzecim jest nawalona :)
      • pos3gacz Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 04.11.07, 11:26
        Gość portalu: P_o_P napisał(a):

        > Z lekkomyślnością, złością i głupim młodym wiekiem... Wynik
        wybuchowy, ale nie
        > chcę tego powtarzać..."ooo, ktoś przemaolwał sufit?","ooo, ciekawe
        kto to?",
        > "ooo, skąd mam krew na poduszce i czemu tak mnie boli
        szczęka?", "ktoś mnie
        > chyba okradł, nie mam już nic w portfelu!" "ktoś podbiera mi kasę
        z bankomatu,
        > kiedy nie patrzę" i tak dalej i tak dalej :)
        > A najbardziej lubię drinka o pięknej nazwie BlowJob :) Triple Sec,
        cointre i
        > calua. w kieliszeczku, po 20ml. Robią się trzy śliczne warstwy.
        Poza tym jak
        > dasz to dziewczynie to mówi:"To tam jest alkochol?", a po trzecim
        jest nawalona
        > :)
        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
        Widać,że mieszasz z wszystkim nawet z ""bykami"" -=-alkohol piszemy
        przez ""H""
    • pos3gacz Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 04.11.07, 11:22
      Masz się czym chwalić!?!Ciekawi mnie tylko z czym Ty te mieszanki
      piłeś???
      • pos3gacz Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 04.11.07, 11:29
        pos3gacz napisał:

        > Masz się czym chwalić!?!Ciekawi mnie tylko z czym Ty te mieszanki
        > piłeś???
        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
        P.S>dotyczy sekundanta[pierwszy post]
        • sequndant Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? 04.11.07, 20:32
          > pos3gacz napisał:
          >
          > > Masz się czym chwalić!?!Ciekawi mnie tylko z czym Ty te mieszanki
          > > piłeś???
          > xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
          > P.S>dotyczy sekundanta[pierwszy post]
          >

          Mała podpowiedź. Proszę o uważne przeczytanie tytułu wątku.
    • Gość: yubby Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: 213.172.175.* 04.11.07, 11:27
      najbardziej mi przypadło chyba z kabanosami, bardzo miło. połączenie bols +
      jabłko antonówka niebo w gębie. i bardzo dobrze wchodzi herbatka góralska, lecz
      zamiast wódki rum 80%.
      A zna się takich co miszali ze smażonymi razem: tuńczykiem, piwem, czekoladą i
      tabletkami wykrztuśnymi :] jakoś weszło :D
      • Gość: Serek Re: Z czym mieszaliście alkohol ?? IP: *.adsl.inetia.pl 04.11.07, 13:13
        Ja najbardziej lubie mieszac alkohol z Toba Yubby bo wtedy dziwne rzeczy wyczyniasz.
        Do tych tabletek,czekolady,tunczyka i piwa byl jeszcze likier
        czekoladowy,musztarda,chrzanik,smalczyk i platki sniadaniowe=poezja.
        Generalnie to klasycznie żubrowka+wyciag z jablek zwany tez sokiem hortexu i
        jest integracja :D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka