Dodaj do ulubionych

A może nie obchodzić Sylwestra?

27.11.07, 14:33
A może by tak w tym roku nie obchodzić Sylwka tylko Melanie?

sylwester.friko.net/melania
Obserwuj wątek
    • nescafe.classic Re: A może nie obchodzić Sylwestra? 27.11.07, 14:35
      Melanie czy melinę??
      • korek1000 Re: A może nie obchodzić Sylwestra? 27.11.07, 14:37
        Może i być Melania na Melinie
    • Gość: mel MELA 2007 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.07, 16:07
      Tak, ja też obchodzę MELE ostatniego dnia roku

      Mega Exkluzywną Libację Alkoholową
      • bogdanekb Re: MELA 2007 28.11.07, 18:03
        Najpierw jednak ominac swieta...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka