korek1000 27.11.07, 14:33 A może by tak w tym roku nie obchodzić Sylwka tylko Melanie? sylwester.friko.net/melania Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nescafe.classic Re: A może nie obchodzić Sylwestra? 27.11.07, 14:35 Melanie czy melinę?? Odpowiedz Link Zgłoś
korek1000 Re: A może nie obchodzić Sylwestra? 27.11.07, 14:37 Może i być Melania na Melinie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mel MELA 2007 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.07, 16:07 Tak, ja też obchodzę MELE ostatniego dnia roku Mega Exkluzywną Libację Alkoholową Odpowiedz Link Zgłoś