IP: *.chello.pl 06.09.08, 19:36
Moja rehabilitacja jest bardzo droga
więc potrzebuję tylko dobrego lokatora.
Nie interesują mnie jego rozterki duchowe
bo przecież każdy ma swoje.
więc lepiej niech Pani nie robi mnie w konia.

Grzegorz Rymopis
Obserwuj wątek
    • rudzia20 Re: Lokator 06.09.08, 19:46
      A gdzie rym??
      Wyczerpał się??
    • kochanica-francuza może poczytaj mu swoje wiersze? nt 06.09.08, 23:30
      • rudzia20 Re: może poczytaj mu swoje wiersze? nt 07.09.08, 01:09
        Eeee lepiej nie. Wstydzę się...
    • kochanica-francuza a nas nie interesują twoje,więc skończ z tą 06.09.08, 23:31
      cholerną grafomanią.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka