clooney_g
10.09.08, 16:12
NOWY REGULAMIN PRACY
1. Sposób ubierania się w pracy
Wskazane jest, abyś przychodził do pracy ubrany zgodnie z wysokocią
swojej
płacy. Jeżeli przychodzisz w butach Prady za 350 i z torbą Gucci za
600 to
zakładamy, że powodzi ci się dobrze i nie potrzebujesz podwyżki.
Jeżeli ubierasz się skromnie, to znaczy, że powinieneś nauczyć się
lepiej
dysponować swoimi pieniędzmi żeby kupić sobie lepsze ubranie.
Dlatego też
nie potrzebujesz podwyżki. Jeżeli twój strój jest średniej klasy to
znaczy,
że twoja płaca jest na odpowiednim poziomie i nie potrzebujesz
podwyżki.
2. Zwolnienia chorobowe
Nie honorujemy już zwolnien lekarskich. Jeżeli byłeś w stanie pójść
do
lekarza, to równie dobrze mogłeś przyjść do pracy.
3. Urlopy
Każdy pracownik dostanie 104 dni urlopu w roku. Terminy zostały już
ustalone: są to soboty i niedziele.
4. Zwolnienia na wypadek pogrzebu
Nie ma żadnego usprawiedliwienia niestawienia się do pracy. Nie
możecie już
nic zrobić dla zmarłych kolegów, członków rodziny czy
współpracowników. W
rzadkich przypadkach, kiedy pracownik MUSI wziąć udział w pogrzebie,
ceremonia powinna odbywać się późnym wieczorem. Wtedy pracownik może
pracować w przerwie na lunch, aby wyjść godzinę wcześniej.
5. Korzystanie z toalety
W toalecie spędza się stanowczo za dużo czasu. Dlatego też
wprowadzono
3-minutowy limit użytkowania toalety. Po tym czasie włączy się syrena
alarmowa, papier toaletowy zostanie schowany, drzwi od kabiny zostaną
otworzone i zostanie zrobione zdjęcie. Jeżeli przekroczenie czasu
zdarzy ci
się dwukrotnie, twoje zdjecie (to zdjecie) zostanie umieszczone w
biuletynie
firmowym w rubryce "Recydywiści".
6. Przerwa na lunch
Wychudzeni na zjedzenie lunchu mają 30 minut, żeby mogli zjeść
więcej i
nabrać zdrowego wyglądu. Pracownicy z normalną wagą mają na
zjedzenie lunchu
15 minut. Tyle akurat wystarczy, aby zjeść posiłek pozwalający
utrzymać
stałą wagę. Grubasy mają 5 minut. Akurat tyle zajmuje wypicie Slim
Fast'a.
Dziękujemy za lojalność wobec naszej firmy. Jesteśmy tutaj, aby
zapewnić
dobre samopoczucie wynikające z pracy dla nas. Dlatego też wszystkie
pytania, komentarze, uwagi, skargi, insynuacje, oskarżenia i wyzwiska
powinny być kierowane gdzie indziej.
Udanego tygodnia życzy
KIEROWNICTWO