madziaaaa 28.11.06, 08:24 Informuję, że w całym KFC nie było ani jednego skrzydełka, naprawdę!!! (;P) Jakaś baba przed nami wykupiła wszystkie. Chciałam poprisiś ją o jedno, dla Ciebie, ale taka była zołzowata (jeszcze bardziej niż ja), że zeżarła wszystkie!!! )) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iwles Re: Madziaaa ;) 28.11.06, 08:47 Ty jesteś prawdziwa ZOŁZA. No, oryginalna, nie żadna podróba !!!! ;P Odpowiedz Link
madziaaaa Re: Madziaaa ;) 28.11.06, 08:49 no wiedziałam, że Ty mi nigdy komplementów szczędziła nie będziesz... )) Odpowiedz Link
iwles Re: Madziaaa ;) 28.11.06, 08:53 zawsze do usług a co Wy miałyście na talerzach ? Coś nie bardzo apetycznie to z daleka wyglądało Odpowiedz Link
madziaaaa Re: Madziaaa ;) 28.11.06, 08:55 ja nie miałam talerza!!!! Miałam pucharek z "malinowym wodospadem" na gorąco. A co! Odpowiedz Link
elag3 Re: Madziaaa ;) 28.11.06, 08:48 A nie mogłaś się przyznać? To my stoimy w kolejce jak te głupie, walczymy jak lwice o ostatnie skrzydełko a Ty na naszych oczach pochłaniasz wszystkie bez mrugnięcia okiem?? Chciałaś nas sprawdzić? OK.. Odpowiedz Link