28.11.06, 08:24
Informuję, że w całym KFC nie było ani jednego skrzydełka, naprawdę!!! (;P)
Jakaś baba przed nami wykupiła wszystkie. Chciałam poprisiś ją o jedno, dla
Ciebie, ale taka była zołzowata (jeszcze bardziej niż ja), że zeżarła
wszystkie!!!
wink))
Obserwuj wątek
    • iwles Madziaaa ;) 28.11.06, 08:44
      A nie przyszło Ci do głowy, że to może byłam ja ?

      smilesmilesmilesmilesmile
      • madziaaaa Re: Madziaaa ;) 28.11.06, 08:46
        nie, za sympatycznie wyglądała ;PPP
        • iwles Re: Madziaaa ;) 28.11.06, 08:47
          Ty jesteś prawdziwa ZOŁZA.
          No, oryginalna, nie żadna podróba !!!!

          ;P
          • madziaaaa Re: Madziaaa ;) 28.11.06, 08:49
            no wiedziałam, że Ty mi nigdy komplementów szczędziła nie będziesz...
            wink))
            • iwles Re: Madziaaa ;) 28.11.06, 08:53
              zawsze do usług smile


              a co Wy miałyście na talerzach ?
              Coś nie bardzo apetycznie to z daleka wyglądało


              wink
              • madziaaaa Re: Madziaaa ;) 28.11.06, 08:55
                ja nie miałam talerza!!!!
                Miałam pucharek z "malinowym wodospadem" na gorąco. A co!
      • elag3 Re: Madziaaa ;) 28.11.06, 08:48
        A nie mogłaś się przyznać? To my stoimy w kolejce jak te głupie, walczymy jak
        lwice o ostatnie skrzydełko a Ty na naszych oczach pochłaniasz wszystkie bez
        mrugnięcia okiem?? Chciałaś nas sprawdzić? OK..
        • iwles Re: Madziaaa ;) 28.11.06, 08:51
          Jakoś tak - nie wierzyłam Wam do końca smilesmilesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka