Dodaj do ulubionych

Za radą Sary

29.03.07, 09:25
Poganiam wszystkie Cenzurki do częstszych odwiedzin Poddasza
Ale najpierw opie...ę siebie, bo sama nie zaglądałam tutaj od kilku
dni,ale......myłam okna i w ogóle robiłam porządki(choć już nie widać)więc
mam usprawiedliwienie.
A Wy dlaczego nie zaglądacie?
Obserwuj wątek
    • madziaaaa Re: Za radą Sary 29.03.07, 09:29
      ja zagladam i piszę!
      • zona_mi Re: Za radą Sary 29.03.07, 09:54
        madziaaaa napisała:

        > ja zagladam i piszę!

        Ja też. Ale trochę mam pracy, więc mniej efektywna jestem.
    • sweet.joan Re: Za radą Sary 29.03.07, 09:43
      Ja zaglądam, zaglądam, tylko nie zawsze mnie widać wink
      • madziaaaa Re: Za radą Sary 29.03.07, 09:55
        no bo Ty chudzinka przecież jesteśwink
        • sweet.joan Re: Za radą Sary 29.03.07, 09:59
          No właśnie i prześlizguję się między Wami niezauważona wink
    • delfina7 Re: Za radą Sary 29.03.07, 10:23
      Ja jezzzzzdem big_grin.
    • mama_ania77 Re: Za radą Sary 29.03.07, 10:49
      uczę się do egzaminu.... trzymajcie kciuki w sobotę........
      boże ale się boję!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • dzoaann Re: Za radą Sary 29.03.07, 13:11
        No co?? właśnie zagladamwink
        • 74l Dzoaann 29.03.07, 13:37
          Odwiedzaj nas częściej proszę
          Brakuje nam tu Ciebie DDDDD
          Jak spędzasz Swięta, tzn gdzie?
          • dzoaann Re: Dzoaann 29.03.07, 14:08
            W Irlandii. Ale dokladnie co i jak(tzn. czy rodzinka przyjdzie) to nie wiem.
    • bj32 Re: Za radą Sary 29.03.07, 18:16
      Ja zaglądam codziennie i mam conajmniej jeden wpis. Ale ja z rzeczywistością
      walczę. Niewirtualną. Mam nadzieję, że mnie Madziaaaa nie zbanuje...
      wink))
    • anik801 Re: Za radą Sary 29.03.07, 19:54
      Porządki w domu i w ogródku.W ten weekend znowu siedzę na uczelni.Wczoraj cały
      dzień byłam u taty w szpitalu.Jakoś tak ten czas leci za szybko.
      • gusia210 Re: Za radą Sary 29.03.07, 20:23
        ja zaglądam codziennie ale z pisaniem gorzej
    • elag3 Re: Za radą Sary 30.03.07, 08:44
      Ja sie kajam - nie mam czasu ani czytac ani pisać - sezon w robocie w pełni -
      nie wyrabiam się..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka