74l
29.03.07, 09:25
Poganiam wszystkie Cenzurki do częstszych odwiedzin Poddasza
Ale najpierw opie...ę siebie, bo sama nie zaglądałam tutaj od kilku
dni,ale......myłam okna i w ogóle robiłam porządki(choć już nie widać)więc
mam usprawiedliwienie.
A Wy dlaczego nie zaglądacie?