Gość: surmonis@o2.pl
IP: *.zset.olsztyn.pl
06.05.05, 13:04
Tak no oczywiście wszyscy którzy skończyli troche wcześniej nareszcie mają dla
siebie zajęcie, czekanie na arkusz 3 bo jakże inaczej można nazwać czekanie
prawie godziny na kolejny arkusz gdy tak naprawde można by było pisać od razu
3 pod rząd, podziwiam, zdaje jako jedyny w szkole i moi nauczyciele muszą ze
mną siedzieć i czekać na ten 3 zasrany arkusz gdyż nie można wedle przepisów
od razu rozpocząć 3 części egzaminu:) godne podziwu że im się tak chce