IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.07, 12:01
czy ktoś ma temat z motywem wiosny? albo przynajmniej wie, jak np.
zinterpretować wiersz leśmiana pt. Wiosna??
Obserwuj wątek
    • Gość: lp Re: wiosna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:17
      "(...) a wiosną niech wiosnę nie Polskę zobacze." :D
      no i 'Przedwiosnie' :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka