Gość: xcv IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.07, 12:01 czy ktoś ma temat z motywem wiosny? albo przynajmniej wie, jak np. zinterpretować wiersz leśmiana pt. Wiosna?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lp Re: wiosna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 15:17 "(...) a wiosną niech wiosnę nie Polskę zobacze." :D no i 'Przedwiosnie' :P Odpowiedz Link Zgłoś