21.04.14, 09:52
Dek-ora-tora Coloris Hausa
otrzymuje niejaki Mural.
Obserwuj wątek
    • kalllka Re: Tytul 25.04.14, 23:23
      Larum grają,
      bauhaust przymknie na chwile Mikelandzela oczy...
      Marmurunalabastrowe
      • kanuk Re: Tytul 26.04.14, 08:07
        Federerum Navarrum. Nadal wspominane backhandy hiszpanskiego durnieju tenniasow.
        • kalllka Re: Tytul 26.04.14, 16:05

          Picasso tez nadali de tytuł; dekalkomanii.



          • kanuk Re: Tytul 26.04.14, 18:08
            swiat w oczach Pablusia dekalllkomana.
            tto Twoja rodzina ??
            • kalllka Re: Tytul 26.04.14, 19:31
              Sure
              Świat to m1
              • kanuk Re: Tytul 26.04.14, 19:57
                ttak, conajwyzej 6 Ty stopien separacji.
                • szubad Re: Tytul 26.04.14, 20:37
                  szósty stopień sępa racji brzmi Poetycznie acz koresponduje z niejakim sępem miłości, pytanie czy to dobrze (tzw. nierozstrzygnięty trzeci koan prometejski)
                  • kalllka Re: Tytul 26.04.14, 20:50
                    Każdy z nazwiskiem von TRoba
                    Nie ma kolana.

                    Jak widzisz Baszu, wystarczy dobry hydraulik.
                    • szubad Re: Tytul 26.04.14, 20:56
                      lecz czy brak kolana w von Trobie bynajmniej przekłada się jakkolwiek na giętkość kregosłupa moralnego?
                      • kalllka Re: Tytul 26.04.14, 21:17
                        Fleksja spina tył z frontem.
                        Morau brak


                        • szubad Re: Tytul 26.04.14, 21:28

                          > Fleksja spina tył z frontem.
                          > Morau brak
                          bez kolan nie wskoczy się w pointy
                          znany to fuckt jest wszak
                          :-)

                          (bardzo przepraszau za wulgarnou pisownieu)
                          • kalllka Re: Tytul 26.04.14, 21:46
                            Bez stop


                            Na zdrowie klnij sobie


                • kalllka Re: Tytul 27.04.14, 14:05
                  1
                  (Nie sycz)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka