kanuk 21.04.14, 09:52 Dek-ora-tora Coloris Hausa otrzymuje niejaki Mural. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kalllka Re: Tytul 25.04.14, 23:23 Larum grają, bauhaust przymknie na chwile Mikelandzela oczy... Marmurunalabastrowe Odpowiedz Link
kanuk Re: Tytul 26.04.14, 08:07 Federerum Navarrum. Nadal wspominane backhandy hiszpanskiego durnieju tenniasow. Odpowiedz Link
kanuk Re: Tytul 26.04.14, 18:08 swiat w oczach Pablusia dekalllkomana. tto Twoja rodzina ?? Odpowiedz Link
szubad Re: Tytul 26.04.14, 20:37 szósty stopień sępa racji brzmi Poetycznie acz koresponduje z niejakim sępem miłości, pytanie czy to dobrze (tzw. nierozstrzygnięty trzeci koan prometejski) Odpowiedz Link
kalllka Re: Tytul 26.04.14, 20:50 Każdy z nazwiskiem von TRoba Nie ma kolana. Jak widzisz Baszu, wystarczy dobry hydraulik. Odpowiedz Link
szubad Re: Tytul 26.04.14, 20:56 lecz czy brak kolana w von Trobie bynajmniej przekłada się jakkolwiek na giętkość kregosłupa moralnego? Odpowiedz Link
szubad Re: Tytul 26.04.14, 21:28 > Fleksja spina tył z frontem. > Morau brak bez kolan nie wskoczy się w pointy znany to fuckt jest wszak :-) (bardzo przepraszau za wulgarnou pisownieu) Odpowiedz Link