Gość: jaskier IP: *.library.utoronto.ca 19.01.05, 23:50 no tak, ciekawe tlumaczenie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxx mam nadzieje ze gnojek to przeczyta. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.05, 06:09 widać na ul. Rolnej gdzie mieszkasz gnojku jak sie dobrze bawisz... I jeszcze kiedyś cie do tego pierdla wepchniemy. Dla nas to kwestia czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: mam nadzieje ze gnojek to przeczyta. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 06:17 A tedo dżipa kupił za zasiłek wychowawczy z ZUS ? Odpowiedz Link Zgłoś
czarnamamba1 Re: mam nadzieje ze gnojek to przeczyta. 20.01.05, 10:05 Cała nadzieja w tym, że gdy to pisałeś, nie wychylałeś się za bardzo zza klawiatury. Jeszcze by cię ktoś zauważył i znów zaczęłby się nocna moczenia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miś Powiazania gangsterow i sadow IP: *.client.comcast.net 20.01.05, 13:50 Gangsterzy i sedziowie sa czescia tego samej spolecznosci. Kruk krukowi oka nie wykole - lokalny sedzia gangsterowi krzywdy nie zrobi. Gangsterzy powinni byc sadzeni przez sedziow zamiejscowych. Lokalni sedziowie albo siedza w kieszeni gangsterow albo ich sie boja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdf Najwiekszy ch.. to ten sedzia IP: 150.254.112.* 20.01.05, 13:56 W takich sprawach od razu powinno sie sedziego przeswietlac i opublikowac inne jego podejrzane wyroki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andre Re:odpowiedz gościowi Miś. IP: *.tomaszow.mm.pl 20.01.05, 14:19 Masz gościu calkowita rację to było-jest-i będzie dopuki nasi debilni prokuratorzy i sędziowie nie dostaną mocno po dupie. Ale do tego trzeba nam jakiegoś mocnego i bezwzględnego dyktatora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sasiad Re: mam nadzieje ze gnojek to przeczyta. IP: 83.238.0.* 20.01.05, 11:32 chetnie pomoge, bo duzo wiem w o panu Krystianie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YYY Re: mam nadzieje ze gnojek to przeczyta. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 22:16 Krystan S. mieszka na Orkana, prowadzi spokojne zycie i uczciwie pracuje jako wspólwlasciciel Lokalu Zielone Oczko(nadal popularne miejsce spotkan mieszkancow Katowic, brak tam atmosfery gagsterskiego filmu, a szkoda), wspólwlasciciel Squoha i pracownik firmy handlowej,która jest wlascicielem leasigowanego trzy letniego juz Pagero. Nie jest narkomanem jak Pan Leszek Pustulka który pomówil go o sciaganie haraczu wysokosci 1.500.000 zl w 1996 roku (dzis 1500 zl), pewnie Krystianowi brakowalo na waciki. Haracze w tych czasach sciagalo sie w USD, a rachunek u pana Leszka opiewal na wiecej w jedna noc dla jednego klienta(sam placilem) tyle ze macocha Pana leszka jest szefem sadu karnego w Katowicach ktory wydal wyrok na Krystiana. Narkotyki to rzecz ktora leszek nosi jak inni papierosy, a ludzie ktorych oszukal i skrzywdzil wiedza ze jest na razie nie tykalny i nie przebiera w srodkach czujac poparcie mamusi oraz dzienikarzyny ktory wysmarzyl ten paszkwil. Ale sa jeszcze w tym kraju sluzby ktore dojda prawdy , a sedzia tez im podlega. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Re: mam nadzieje ze gnojek to przeczyta. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 22:46 Cóż za zawiść! Skoro jesteś tak dobrze zorientowany co się dzieje na rolnej, to widocznie masz bardzo ubogie swoje życie i nie masz co robić, może przestań już łypać przez okno i zajmij się czymś pożytecznym. A panu Pietraszewskiemu chyba brakuje już weny twórczej bo czepił się jak rzep psiego ogona i do znudzenia kontynuje tę nagonkę, proszę się pokręcić choćby w podstawówkach wyśledzić paru dealerów narkotykowych, to przynajmniej się pan przysłuży społeczeństwu. Odpowiedz Link Zgłoś
kaner Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra 20.01.05, 08:30 - I kto wtedy będzie zajmował się dzieckiem? - zastanawiają się prokuratorzy i policjanci. nagle interesuja sie dzieciakiem... a to ze przestepca chodzi po ulicach to g***o ich obchodzi... w jakim k$%^#a panstwie zyjemy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TK Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.233.233.94.devs.futuro.pl 20.01.05, 11:32 Chodzi o to chyba aby dzieciak był dobrze wychowany. Na porządnego człowieka:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czesław Lipka Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.tpg.com.au / *.tpgi.com.au 20.01.05, 09:15 Ja miałem dwoje małych dzieci i mnie zamkli na 2.5 roku za zrobienie bąby zegarowej,która posłużyła do wysadzenia sierpa i młota w Wodzisławiu Śl., 29.04.1982r. Odpowiedz Link Zgłoś
czarnamamba1 Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra 20.01.05, 10:02 Lepiej już produkuj się na forum, bo jeszcze jedna "bąba" i znów będzie, że cię "zamkli"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurysta Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.05, 09:36 Jakby tu osądzić aby nie poszedł siedzieć, takie zmartwienie ma tylko sąd siedzący w kieszeni bandytów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Podatnik Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 10:39 Z moich podatkow sa oplacani Ci skorumpowani sedziowie. To skandal! Biednych ludzi za drobne przewinienia kara sie z cala surowoscia a takich bandytow puszcza sie wolno. Sadownictwo do weryfikacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krys Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.igf.fuw.edu.pl 20.01.05, 10:54 A może by tak wzsystkie partie zaprzestały przepychać się teczkami i zaczęły porządkować sądownictwo. Bo nawet partia, która ma w swej nazwie prawo i sprawiedliwość niewiele w tym kierunku robi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ozero Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.chello.pl 20.01.05, 12:07 Głosuj na UPR. To jedyna partia, która wie czego chce, a jej członkowie mają czyste ręce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: 158.75.28.* 20.01.05, 13:30 popieram w 100% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: 158.75.28.* 20.01.05, 13:41 wzmianka do popieram w 100% - popieram w 100% oczywiście krysa. ludzie w rządzie zacznijcie coś robić z tym sądownictwem. Na UPR nie zagłosowała bym nigdy, nawet jeśli by mi za to chcieli zapłacić i to krocie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Herr Dzierżyński wiedziałby co z takimi sędziami zrobić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 10:57 Jakiś spec-trybunał dla sędziów i prokuratorów naprawdę by się przydał... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ww Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.05, 11:22 To może PAN SĘDZIA odsiedzi wyrok za młodego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oskarek Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.01.05, 11:24 Niech sprzeda dzipa , to będzie miał na nianke dla dieciątka swego.Niewiedziałem że tylko bezdzietnych wsadzaja , ha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amy To się nazywa Polski Wymiar Sprawieliwości... IP: *.it-net.pl 20.01.05, 12:11 nic mnie już chyba nie zdziwi w tym porypanym kraju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cavva Miłość życia... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 12:20 Gust do wybierania facetów to Karolina M. maaaa.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Miłość życia... IP: 83.238.0.* 20.01.05, 12:47 Karolina N. jak Nikorow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: Miłość życia... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 21:37 A ja myślałam ,że wybór partnera to prywatna sprawa. Ciekawe jak twój wybór komentują inni... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ecik Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.05, 12:55 ze wzgledu na rodzinny charakter świąt mogli go zwolnić :-/ on juz sobie znajdzie jakieś świeta paranoja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.eurocom.olkusz.pl / 83.238.85.* 20.01.05, 13:14 To paranoja. Sędzia pod sąd. Od kiedy to sądy tak patyczkują się ze zbrodniarzami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andre Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.tomaszow.mm.pl 20.01.05, 14:11 Ludzie przecież to horor.Ręce opadają jak takie coś się czyta. Ktoś przy tych bandziorach się bogaci i napewno są to mało inteligentni prokuratorzy i sędziowie naszego skorumpowanego wymiaru niby sprawiedliwości. Od tych :gagatków: trzeba zacząć ta chorą RP uzdrawiać i to twardym postępowaniem . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bounty killer Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.interprojekt.pl 20.01.05, 15:52 "nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani!!!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sąsiadka Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.chello.pl 21.01.05, 00:17 NIE ZGADZAM SIE Z WIEKSZOSCIA POPRZEDZAJACYCH MNIE WYPOWIEDZI.OSOBISCIE WYDAJE MI SIE ZE JEST TO GRZECZNY I SYMPATYCZNY CHLOPAK A NIE ZADEN TAM GANGSTER.A TO ZE CHCE WYCHOWYWAC DZIECKO TO CO W TYM ZLEGO?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X-MAN Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.chello.pl 21.01.05, 00:19 PRASOWE BZDURY,MEDIALNA NAGONKA I NIC WIECEJ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomasz Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.chello.pl 21.01.05, 00:26 x-man zgadzam sie z toba.sam doswiadczylem na wlasnej skorze ile krzywdy moze wyrzadzic prasa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kochlowitz' er PEWNIE!, IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 21.01.05, 01:33 co roku dzieci robic to go nigdy niy posadza!!!!!!!!!!, ...a zona dalej niych niy pracuje bo jeszcze jedynego zywicielstwa ml.Simona pozbawi i co tedy?, -wot sprawiedliwosc!, pyrsk:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Konkubina IP: 83.238.0.* 21.01.05, 15:05 To nie zona, tylko konkubina. Zona jast daleko stad!!!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zara Bogucki IP: 83.238.0.* 21.01.05, 15:08 A moze z tej okazji jeszcze Boguckiego powinni wypuscic, zeby mogl dogladac dzieciatka i wspierac swoja byla narzeczona????!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alan Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.05, 15:37 Ciekawe czym sie zajmuje Mlody Simon i z czego utrzymuje rodzine ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rocky Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.05, 17:52 jezeli przebywanie w własnej restauracji i granie w squasha ma byc powodem pójscia do więzienia to cieszęsie ze autor tekstu nie jest sędzią!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.05, 17:54 to jest paranoja-ile mozna pisac te bzdury o mafii i haraczach.redaktorek chce reklamy cudzym kosztem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psycholog Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.05, 17:58 według mnie autor tego tekstu miał jakies problemy w dziecinstwie i teraz to okazuje piszac jakies tendencyjne bzdury pewnie bawił sie z dziewczynkami a mama ubierała go w sukienki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mistrz Re: Syn domniemanego szefa śląskiej mafii nie tra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.05, 18:10 z tego co wiem to mafia jest ale na sycyli-zostawcie tego spokojnego chłopaka p.s. a redaktorek moze tam sobie jechac i pisac,pisac pisac Odpowiedz Link Zgłoś