30.11.09, 18:53
miałam problem ze spybotem więc go odinstalowałam.Zainstalowałam
pande cloud antivirus.Problemu nie mam i komputer znacznie
przyspieszył.Ale nie wiem czy to wystarczy i trzeba jeszcze coś
doinstalować.Proszę o ewentualne wskazówki.
Obserwuj wątek
    • raiss Re: witam 30.11.09, 19:28
      Do Pandy Cloud dorzuciłbym jeszcze darmowego
      firewalla:Comodo
      Firewall
      . Powinno wystarczyć :)
      • anna451 Re: witam 01.12.09, 09:43
        dziękuje bardzo
      • anna451 Re: witam 01.12.09, 09:58
        raiss napisał:

        > Do Pandy Cloud dorzuciłbym jeszcze darmowego
        > firewalla:Comodo
        > Firewall
        . Powinno wystarczyć :)
        właśnie przeglądałam i wydaje mi się ze jeżeli to jest pakiet to
        chyba będzie się 'gryzł"
        • Gość: rot Re: witam IP: *.INTELINK.pl 01.12.09, 11:25
          przy instalacji jest mozliwośc wyboru, zainstaluj sam firewall.
          • raiss Re: witam 02.12.09, 01:41
            dokładnie, chodziło mi o instalację samego firewalla. Jeżeli będą problemy, to
            może być ten firewall:
            www.dobreprogramy.pl/Outpost-Firewall-Free,Program,Windows,12749.html .
            Też jest całkiem niezły.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka